Stabilní firma s dlouholetou tradicí přijme na pozici HR schopného a aktivního kolegu.

Náplň práce

  • kompletní agenda náborů kancelářských pozic (nábor, příprava smluv, adaptace, vstupní školení)
  • headhunting – aktivní oslovování kandidátů přes sociální sítě
  • vedení pohovorů a komunikace s uchazeči
  • zodpovědnost za inzerci
  • kompletní administrativa spojená s docházkou – nastavování kalendářů, kontrola dovolenek, propustek, (docházkový systém MyJABLOTRON), apod.
  • příprava podkladů pro zpracování mezd externí společností, jejich kontrola a namátkové překalkulace správnosti výpočtů
  • správa lékařských prohlídek
  • administrace benefitů
  • podpora a komunikace se zaměstnanci
  • další administrativní práce spojená s mzdovou a personální agendou (nástupy, výstupy, benefity, reporting apod.)
  • zodpovědnost za vedení a zpracování pracovně-právní dokumentace dle platné legislativy
  • hodnocení a motivace zaměstnanců
  • organizování teambuilding

POŽADUJEME:

  • zkušenosti a praxe min. 2 roky na obdobné pozici nutností
  • znalost legislativy z oblasti personální a mzdové agendy
  • zkušenosti s procesem náboru zaměstnanců
  • základy personalistiky – příprava smluv, pochopení provázanosti procesů, apod.
  • samostatnou, zodpovědnou a pečlivou osobu
  • velmi dobrá znalost práce na PC (Windows Office, excel nutností)
  • nástup možný ihned
  • angličtina výhodou

NABÍZÍME:

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • prémie a mimořádné odměny
  • flexibilní pracovní doba
  • 4 týdny dovolené
  • sick days
  • stravenky
  • firemní kulturní akce
  • možnost osobního růstu a dalšího vzdělávání
  • stabilní zaměstnání v české společnosti s dlouholetou tradicí a mezinárodní působností
  • moderní pracovní prostředí
  • mladý kolektiv

Společnost
Mont - Tech, s.r.o.
Adresa
Těžební 1301/2b, Brno – Černovice
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Personalistika a HR, HR specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Mont - Tech, s.r.o., Monika Pavlišová