G4S Security Services (CZ), a.s. je významnou společností s vedoucím postavením na trhu bezpečnostních služeb.
Byla založena v říjnu roku 1990 v Praze a je součástí nadnárodního holdingu Group 4 Securicor operujícího ve většině zemí světa.
Zázemí velké a silné společnosti dává možnost osobního a odborného růstu každému zaměstnanci, kterých má firma více než dva tisíce.

V současné době hledáme uchazeče/čky na pozici :

Specialista správy nabídek a veřejných zakázek / PRAHA

Specialista správy nabídek a veřejných zakázek

Pro centrálu v Praze hledáme vhodné kandidáty na pozici Specialista správy nabídek.

Náplň práce:

příprava a zpracování nabídek pro veřejné zakázky
Komplexní zpracování obchodních nabídek
návrhy smluv a dodatků dle platných vnitřních předpisů
zajišťování potřebných dokumentů a kvalifikačních dokladů pro nabídky a pro výběrová i poptávková řízení
administrativa spojená s pozice
spolupráce s ostatními odděleními v rámci společnosti k získání potřebných dat
komunikace s klienty
analýza dodaných dat
podíl na rozvoji CRM a vedení administrativy tohoto projektu

Nabízíme:

zaměstnání na HPP
motivující mzdové ohodnocení
práce v mezinárodní a stabilní společnosti
možnost kariérního růstu
nástup IHNED nebo dohodou

Benefity:

stravenky
benefitní kafeterie
Multisport karta
služební notebook, mobilní telefon
občasný home-office
slevy na produkty a služby partnerských společností

Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání
čistý výpis z trestního rejstříku
znalost AJ na komunikativní úrovni
znalost procesu veřejných výběrových řízení
vynikající komunikační, prezentační a organizační dovednosti
flexibilita
znalost MS Office

Máte-li zájem zúčastnit se výběrového řízení, zašlete nám aktuální strukturovaný životopis.

Kontakt:
Ing. Ivana Slavíková, mobil: +724 793 669

Společnost
G4S Secure Solutions (CZ), a.s.
Adresa
Na Košince 2257/9, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Ostraha a bezpečnost
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

G4S Secure Solutions (CZ), a.s., Ivana Slavíková