Významná česká potravinářská společnost Uzeniny Příbram a.s. do svého týmu hledá:

SUPERVIZORA KVALITY POTRAVIN

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání – potravinářského/chemicko-technologického/veterinárního směru (i zatím nedokončeného),

- znalost problematiky systému řízení jakosti a HACCP

- znalost potravinářské legislativy,

- zkušenost z oblasti kvality, hygieny, případně auditů výhodou,

- praxe na obdobné pozici výhodou,

- znalost práce na PC (Word, Excel),

- znalost jednoho světového jazyka,

- samostatnost, odpovědnost, pečlivost, spolehlivost, ochotu pracovat dle potřeby.

Náplň práce:

- kontrola dodržování jakosti produkce, postupů při manipulaci s produkty na všech střediscích firmy,

- kontrola dodržování správné výrobní a hygienické praxe včetně sanitačních postupů,

- kontrola výrobků a údajů dle platné legislativy,

- řízení monitoringu patogenů, včetně plánů a trendů, stěrů ve výrobě a analýz,

- tvorba a aktualizace dokumentace,

- účast při auditech.

Nabízíme:

- trpělivost se zaučením ABSOLVENTŮ,

- dlouhodobou spolupráci v prosperující společnosti,

- pracovní poměr na dobu neurčitou,

- možnost profesního růstu,

- velmi dobré platové ohodnocení,

- dle vlastních preferencí odborné a jazykové kurzy,

- firemní stravování zdarma,

- možnost zajištění ubytování nebo příspěvku na dopravu.

Místo výkonu práce: výrobní závod PŘÍBRAM.

Společnost
ZEMAN maso-uzeniny, a.s.
Adresa
Jinecká 315, Příbram – Příbram I
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Příspěvek na dopravu, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Potravinářství, Kvalitář, Kontrolor, Auditor, Technolog potravinářské výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Uzeniny Příbram, a.s.
Jinecká 315, 261 01 Příbram, Česká republika
315 811 125