Rozjeďte svou kariéru.
RONAL GROUP – vůdčí společnost na trhu kol z lehkých slitin.
Když se jedná o kola z lehkých slitin, nikdo nás nemůže jen tak minout - jakožto vůdčí společnost na trhu a partner všech renomovaných automobilových značek vytváříme díky našim inovacím nová měřítka a spojujeme špičkové technologie a kreativní design s nejvyšší kvalitou. Coby firma podnikající po celém světě umíme stanovovat nové standardy i v mezinárodním rozsahu. Na našich pracovištích v deseti zemích není týmová práce pouhým slovem, ale skutečně realizovanou firemní kulturou.
K posílení našeho týmu hledáme motivovanou osobnost pro pozici:

Mzdová účetní

NÁPLŇ PRÁCE:

  • SPOLUPRÁCE PŘI ZPRACOVÁNÍ MZDOVÉ AGENDY ZAMĚSTNANCŮ
  • ZPRACOVÁNÍ MEZD VE MZDOVÉM PROGRAMU VEMA
  • ZPRACOVÁNÍ NEMOCENSKÝCH DÁVEK
  • PŘÍPRAVA A EVIDENCE DOKUMENTŮ PRO SVĚŘENÝ ÚSEK
  • KONTROLA DOCHÁZKOVÉHO SYSTÉMU
  • UDRŽOVÁNÍ OSOBNÍCH SPISŮ A ARCHIVACE

POŽADOVANÝ PROFIL:

  • SŠ VZDĚLÁNÍ EKONOMICKÉHO SMĚRU
  • PRAKTICKÁ ZNALOST MZDOVÉHO ÚČETNICTVÍ
  • MIN. 3 ROKY ZKUŠENOSTÍ NA POZICI MZDOVÉ ÚČETNÍ
  • DOBRÁ ORIENTACE V ZP A LEGISLATIVĚ PRACOVNĚPRÁVNÍCH VZTAHŮ
  • VELMI DOBRÉ KOMUNIKAČNÍ A ORGANIZAČNÍ SCHOPNOSTI
  • DOBRÉ UŽIVATELSKÉ SCHOPNOSTI MS OFFICE
  • ZNALOST MZDOVÉHO PROGRAMU VEMA VÝHODOU
  • VYSOKÉ PRACOVNÍ NASAZENÍ, FLEXIBILITA
  • PEČLIVOST, SAMOSTATNOST, ZODPOVĚDNOST A LOAJALITA
  • ŘIDIČSKÝ PRŮKAZ SKUPINY B

NABÍZÍME VÁM:

  • ZAJÍMAVOU PRÁCI V NOVÉM MODERNÍM PROSTŘEDÍ
  • ZÁZEMÍ SILNÉ PROSPERUJÍCÍ SPOLEČNOSTI
  • VÝHODNÉ PLATOVÉ PODMÍNKY
  • TÝDEN DOVOLENÉ NAVÍC
  • 13. PLAT
  • FIREMNÍ BONUS
  • NÁSLEDNÁ PROFESNÍ ŠKOLENÍ
  • ZÁVODNÍ STRAVOVÁNÍ
  • DALŠÍ ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY

Společnost
RONAL CR s.r.o.
Adresa
Jungmannova 1117, Jičín – Valdické Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, 13. plat
Zařazeno: Personalistika a HR, Mzdová účetní, Personalista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

RONAL CR s.r.o., Petr Jína
+420 493 587 227