Sue Ryder je veřejně prospěšná organizace zaměřená na téma stáří a důstojnosti, její služby jsou závislé na podpoře dárců. Sue Ryder poskytuje sociální služby seniorům od roku 1998. V rámci projektu Cesta životem se ve službě domov pro seniory zaměřuje na práci s biografií klientů podle ošetřovatelského modelu profesora Böhma. Integruje paliativní péči za podpory programu Spolu až do konce.

Pomocná síla - pracovník v kuchyňce

Domov Sue Ryder, z.ú., vyhlašuje výběrové řízení na pozici pomocná síla - pracovník v kuchyňce

Požadujeme:

- Kladný vztah k seniorům

- Spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost

- Ochotu zaučit se v rámci dietního systému a hygienických předpisů

- Schopnost aktivní spolupráce s gastroprovozem

- Schopnost obsluhy kuchyňských elektrospotřebičů

- Předchozí zkušenost s prací v zařízení společného stravování výhodou

- Potravinářský průkaz výhodou

- Školení hygienického minima výhodou

Náplň práce:

- Kontrola počtu a kvality jídel při převzetí z gastroprovozu

- Příprava a roznos jídel klientům

- Asistence při podávání stravy, péče o pitný režim klientů

- Podpora soběstačnosti klientů, komunikace s klienty

- Úklid nádobí a spotřebičů v rámci oddělení

Co nabízíme:

- Práce na HPP

- Platové podmínky – po zapracování hrubá mzda až 20 000 Kč

- Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv v zavedené neziskové organizaci

- Možnost dotovaného stravování v areálu

- 5 týdnů dovolené, další benefity.

Své životopisy s motivačním dopisem a označením "pracovník v kuchyňce" můžete zasílat k rukám paní Kateřiny Králové: Domov Sue Ryder, z. ú., Michelská 1/7, 140 00 Praha 4. Vybrané uchazeče budeme kontaktovat.

Společnost
Domov Sue Ryder, z. ú.
Adresa
Michelská 1/7, Praha – Michle
Požadované vzdělání: Základní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Gastronomie a pohostinství, Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Domov Sue Ryder, z. ú., Simona Dobšíčková