Nathan Peterson International s.r.o. je personálně poradenská společnost, zaměřující se na přímé vyhledávání a výběr zaměstnanců, personální a psychologické konzultace.

Poskytujeme široké portfolio služeb pro firemní klienty, od velkých korporací po střední a malé společnosti.

Naše práce se vyznačuje flexibilním přístupem k individuálním požadavkům klientů i kandidátů s důrazem na vysokou kvalitu služeb.

Mzdová účetní

Pro našeho významného klienta, menší mezinárodní společnost se sídlem v Praze 7, hledáme kandidáty na pozici Mzdové účetní.

Náplň práce:

  • Zpracování mezd pro klienty dle právních předpisů České republiky
  • Pravidelný reporting HR dat
  • Komunikace s klienty, úřady, státními institucemi
  • Správa a archivace mzdových podkladů a záznamů
  • Podpora klientů a řešení dotazů v oblasti HR a mzdového účetnictví

Požadujeme:

  • Min. 1 rok praxe na pozici mzdové účetní
  • Znalost mzdové problematiky a obecná znalost pracovního práva - Zákoníku práce č. 262/2006 Sb
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (převážně mailová komunikace)
  • Velmi dobrá znalost MS Office (Excel, Word)
  • Proaktivní přístup, komunikativnost, spolehlivost a zodpovědnost

Nabízíme:

  • Příjemný pracovní kolektiv s dobrou náladou na pracovišti
  • Příspěvek na stravování, jazykové kurzy, sick days
  • Nový benefitní systém s řadou zajímavých odměn
  • Možnost osobního a profesního růstu

Společnost
Nathan Peterson International s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Mzdová účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Nathan Peterson International s.r.o., Dana Lomová