Farkasova International helps and advises organisations on recruitment and talent management strategy and ways to align it with their business objectives. The company focuses on both local and international Executive Search and Talent Management assignments within Europe.

MARKETING ASSISTANT / PRAHA

Zajímá tě marketing mezinárodní společnosti. Chceš být součástí zajímavých projektů?

Pro našeho významného klienta obsazujeme pozici Asistentka marketingového oddělení.

Jaká bude náplň práce?

* podpora marketingového týmu

* organizace zajímavých eventů, projektů

* komunikace s externími partnery

* administrativní podpora

Jaký je náš ideální kandidát?

* organizačně schopný

* důsledný

* kreativní

* zkušenost z administrativou výhodou, ale ne podmínkou

* umí anglicky

* a nebojí se komunikovat

V případě zájmu o bližší informace a nezávaznou diskrétní diskuzi – kontaktuj, prosím, Simonu Ouhelovou

„Rádi bychom Vás upozornili, že zasláním Vašeho životopisu udělujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zajištění personálního poradenství pro Vaši osobu. V souladu s platnými právním předpisy na ochranu osobních údajů tímto souhlasíte, aby společnost Farkasova International, s.r.o. zpracovávala Vaše osobní údaje nutné pro účely personálního poradenství a zprostředkování karierních příležitostí (zejména jméno, příjmení, e-mail, adresu, telefonní číslo, případně další údaje dobrovolně poskytnuté a nezbytné pro výše uvedené účely)“

Společnost
Farkasova International s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Personalistika a HR, Administrativní pracovník, Asistentka, Office Manager, Specialista marketingu, Pracovník back office, Event Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.