Pro našeho klienta, významnou zahraniční společnost, hledáme kandidáta na pozici:

Senior ERP specialista / Key user - pro výrobní závod

Nabízíme:

Výborné platové ohodnocení

Prémie, bonusy

Stabilní zaměstnání v rostoucí zahraniční společnosti

Profesní růst

Mnoho dalších výhod

Náplň práce:

Spolupráce na procesu implementace ERP systému napříč firmou

Správa, administrace a konzultace pro uživatele ERP systému

Zmapování a zajištění funkčnosti výrobních a logistických procesů ve výrobě a jejich implementace do podnikového ERP systému

Pravidelné zjišťovaní funkčnosti systému

Úzká spolupráce se všemi odděleními firmy a managementem

Kooperace s ostatními závody v zahraničí

Mnoho dalších úkolů v oblasti zavádění a zlepšování ERP systému

Požadujeme:

VŠ či SŠ vzdělání – ideálně technického směru

Znalost ERP systému Infor, SAP, Oracle, MS Dynamics či podobných

Obdobnou pracovní zkušenost (nutná znalost výrobního prostředí)

Komunikativní znalost AJ

Analytické myšlení

Pro další informace kontaktujte naši společnost, rádi se Vám budeme věnovat

Společnost
Doctor Talent
Adresa
Olomoucký kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, Výroba a průmysl, IT analytik, IT konzultant, Správce operačních systémů a sítí, Support IS, Plánovač výroby, Specialista ERP
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura