Žolíková práce s.r.o.

Vedoucí obchodního oddělení pro Moravské divadlo v Olomouci

Náplň práce:

Odpovědnost za veškeré činnosti obchodního oddělení a spoluvytváření obchodní politiky divadla
Vytváření dlouhodobé marketingové a obchodní koncepce divadla
Úzká spolupráce s ekonomickým úsekem a uměleckým provozem divadla
Spolupráce na návrhu hracího plánu divadla
Zodpovědnost za přípravu a tvorbu propagačních materiálů a vizuálů
Zodpovědnost za systém předplatného a informovanost diváků
Řízení a kontrola činnosti podřízených pracovníků
Realizace výběrových řízení pro obchodní oddělení

Pravidelný reporting řediteli divadla

Požadujeme:

Praxe v oblasti marketingu min. 2 roky – zkušenosti s tvorbou marketingových a mediálních plánů, znalost sociálních sítí, znalost SWOT a PEST analýzy
Zkušenosti z divadelní či jiné kulturní instituce
Zájem a orientace v oblasti kultury
VŠ nebo SŠ vzdělání
Znalost anglického jazyka (min. B1) a znalost dalšího jazyka výhodou
Zkušenosti s vedením týmu a motivací pracovníků
Výborné komunikační schopnosti a reprezentativní vystupování
Časová flexibilita a loajalita
Pokročilá znalost MS Office
Základní znalost administrativního rozhraní internetových stránek
Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Nabízíme:

Práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní instituci s historií delší než 100 let
Adekvátní platové ohodnocení v rámci platových tříd
Finanční odměny za nadstandartní práci
Zaměstnanecké vstupenky
Stravenky

Zájemci o zařazení do výběrového řízení předloží:
Strukturovaný životopis
Motivační dopis
Výpis z rejstříku trestů
SWOT analýzu MDO, koncepci rozvoje obchodního oddělení MDO a marketingovou strategii na období 5 let
Materiál se SWOT analýzou a marketingovou strategií nesmí být delší než 5 normostran

V případě zájmu se budeme těšit na Váš životopis zaslaný na email nebo volejte na tel. +420 735 120 130

Společnost
ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o.
Adresa
Olomouc
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Marketing, Prodej a obchod, Marketingová komunikace, Marketingová strategie, Marketingový analytik, Obchodní ředitel/manažer, Product Manager, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., Sylva Valentová
+420 735 120 130
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.