Společnost ait-česko s.r.o. je největším distributorem klimatizací a tepelných čerpadel značky SAMSUNG a alpha innotec. Svým zákazníkům poskytujeme řešení na dlouhodobé bázi.
V současné době hledáme šikovného a pracovitého člověka na pozici:

Pracovník marketingového oddělení - České Budějovice

Požadujeme

- práce s Adobe InDesign, Photoshop a Illustrator podmínkou

- aktivní znalost PC /Word, Excel, Outlook, Powepoint/

- kreativitu, organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost

- chuť pracovat, flexibilitu, schopnost práce v týmu

- znalost anglického nebo německého jazyka podmínkou

- ŘP skupiny B

- vhodné i pro absolventy, praxe výhodou

Nabízíme

- práce v příjemném kolektivu

- finanční ohodnocení odpovídající svěřeným úkolům

- nástup možný ihned

- notebook, mobilní telefon

Náplň práce

- spolupráce na tvorbě marketingového plánu a marketingové strategie

- součinnost při zpracování grafických návrhů

- podpora online a offline reklamy

- příprava výstav a společenských akcí

- podpora ostatních oddělení společnosti

Společnost
ait-česko s.r.o.
Adresa
Vrbenská 2044/6, České Budějovice – České Budějovice 5
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 35 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

ait-česko s.r.o., Petra Křivská