Žolíková práce s.r.o.

FINANČNÍ ŘEDITEL - EKONOM

Máte zkušenosti s finančním řízením podniku a hledáte novou profesní výzvu? Pro významný zemědělský podnik obsazujeme pozici finančního manažera/ekonoma.

Náplň práce:

Zodpovědnost za finanční řízení celé organizace
Řízení a kontrola čerpání finančních zdrojů
Dohled nad zpracováním vyúčtování jednotlivých finančních zdrojů
Komunikace s bankovními institucemi
Úzká spolupráce s ekonomem a účetním úsekem
Reporting firemních výsledků vedení společnosti

Požadavky:

Praxe na obdobné pozici a dokonalý přehled v oblasti zemědělství
Vysokoškolské vzdělání – ekonomické/zemědělské
Znalost programu Helios výhodou
Pokročilá znalost práce na počítači (Word, Excel…)
Řidičský průkaz sk. B
Spolehlivost a zodpovědný přístup k práci
Samostatnost

Nabízíme:

Dlouhodobá spolupráce na hlavní pracovní poměr nebo živnostenský list
Zázemí stabilní české společnosti
Odpovídající mzdové ohodnocení
Flexibilní pracovní dobu
Služební vůz, notebook, telefon

V případě zájmu se budeme těšit na Váš životopis zaslaný na email nebo volejte na tel. +420 735 120 130

Společnost
ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o.
Adresa
Přerov – Přerov I-Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Vrcholový management, Zemědělství, lesnictví a ekologie, Agronom, Ekonom, Financial Controller, Finanční ředitel/manažer, Finanční specialista, Country Director/Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., Sylva Valentová
+420 735 120 130