Pro naši společnost působící v oblasti Public Relations a Online Marketingu,
hledáme aktivní a sympatickou osobu na zkrácený, nebo plný úvazek na pozici „Recepční“.

Preferujeme uchazeče se zájmem o dlouhodobější zaměstnání.
Pozice je vhodná pro studující VŠ - obor PR nebo žurnalistika, kteří chtějí pokračovat a růst v oboru Public Relations.

Požadujeme:

- min. středoškolské vzdělání s maturitou v oboru blízkém Public Relations nebo žurnalistice
- výborná znalost českého jazyka
- znalost anglického jazyka (schopnost písemného překladu) výhodou
- uživatelská znalost práce na PC (MS Office – Word, Excel, Powerpoint, Outlook, internet)
- výborné komunikační a organizační schopnosti
- pečlivost, spolehlivost, vstřícnost, rychlost
- samostatnost a ochotu učit se novým věcem
- logické uvažování, odolnost vůči stresu
- důslednost v plnění svěřených úkolů, zodpovědný přístup
- pozitivní přístup k technologiím (systémy zabezpečení, servery, telefonické linky..)
- odpovědnost za bezchybný chod recepce
- trestní bezúhonnost
- řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič po Praze)

Náplň práce:
- administrativní podpora společnosti
- všeobecný přehled o chodu společnosti
- vyřizování a přepojování telefonátů
- objednávání aut, kurýrů, kancelářských potřeb apod.
- uvádění návštěv
- komunikace se správcem budovy (opravy, úklid)
- zodpovědnost za menší samostatné úkoly, překlady, prezentace, tabulky
- další úkoly dle denní potřeby

Nabízíme:
- zázemí stabilní a úspěšné společnosti
- práce v mladém a přátelském kolektivu
- odpovídající platové ohodnocení (170 Kč/hod + odměny)
- mobilní telefon i k soukromým účelům
- zaškolení
- možnost profesního růstu
- termín nástupu: ihned

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis s fotografií emailem.
Pokud Vás nebudeme do 10 dnů kontaktovat, nebylo Vaše CV zařazeno do výběrového řízení.
Jestliže se Vaše kvalifikační předpoklady budou shodovat s našimi potřebami, budeme Vás kontaktovat.
Těšíme se na budoucí spolupráci.

Odpovědí na výše uvedený inzerát dáváte společnosti Botticelli, s. r. o. souhlas ke zpracování Vašich osobních
údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Společnost
Botticelli,spol. s r.o.
Adresa
Nad spádem 640/18, Praha – Podolí
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 29 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Dovolená více než 5 týdnů, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Account Manager, Konzultant v médiích, reklamě, PR, Marketingová komunikace, Asistent v médiích, reklamě, PR, Specialista PR, Novinář, publicista, redaktor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.