Ředitel příspěvkové organizace Vojenská lázeňská a rekreační zařízení hledá zájemce o zařazení na volnou pracovní pozici

Personalista specialista

Co vás čeká

Budete se spolupodílet na vedení personální práce, personální evidence, mzdové agendy, hodnocení, motivace a odměňování zaměstnanců. Budete zodpovědná (ý) za zpracování návrhů vnitřních předpisu a pracovně právních dokumentů v rámci organizace. Budete spolupracovat s ostatními vedoucími zaměstnanci v oblasti personální práce a mezd.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Požadujeme vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu v oboru ekonomika a management nebo personální řízení, vyšší odborné vzdělání v oboru ekonomika a podnikání nebo v oboru administrativa nebo minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru ekonomika a podnikání, finančnictví a bankovnictví, administrativa, obchodní akademie. Odpovídající praxi alespoň 5 let v oboru personalistiky nebo mezd. Zkušenosti s tvorbou vnitřních předpisů a odborným metodickým řízením. Běžné uživatelské znalosti obsluhy PC, základní znalost programů Microsoft Office.

Výhodou bude, pokud budete umět

Znalost obsluhy současných personálních a mzdových programů. Řidičské oprávnění pro skupinu B.

Co vám můžeme nabídnout

Platové ohodnocení na základě dosaženého vzdělání a odborné praxi odpovídající zařazení do 10. platové třídy v souladu s nařízením vlády č. 341/2017 Sb. Dále nabízíme řádnou dovolenou v délce 25 dnů, stravenky, služební telefon, zdravotní volno, příspěvek na penzijní připojištění, možnost zaměstnaneckého ubytování, možnost dovolené ve firemních rekreačních zařízeních, možnost dalšího profesního vzdělávání.

Společnost
Vojenská lázeňská a rekreační zařízení
Adresa
Magnitogorská 1494/12, Praha – Vršovice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Firemní rekreační zařízení, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Personalistika a HR, HR specialista, Personalista, HR konzultant, Mzdová účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, p. o., Ing. Václav Štěbra
Magnitogorská 1494/12, 101 00 Praha 10 - Vršovice, Česká republika
724 801 100