Jsme PAPÍRNY BRNO a.s., významný středoevropský výrobce sešitů, bloků, knih a plastových výrobků. Nyní hledáme nového kolegu-kolegyni do našeho týmu.

Marketingový specialista

Marketingový specialista – popis pracovního místa

Jsme stabilní společnost vlastněná českým majitelem se skoro 70ti letou historií, která si váží svých zaměstnanců. Víme, že úspěšná firma potřebuje schopné, kreativní a spokojené zaměstnance. Pro nově se tvořící obchodní skupinu hledáme pracovníka, který chce být součástí úspěšného týmu.

Požadované dovednosti:

schopnost samostatné i týmové práce, chuť zkoušet nové věci, aktivní a zodpovědný přístup, zkušenosti v oboru marketing, nebo absolvent v oboru marketing, případně design management Bc., SŠ zkušenosti s tvorbou produktových fotografií a videí, řidičský průkaz sk. B

Hlavní náplň práce:

realizace podpůrných marketingových aktivit pro naše zákazníky a partnery, zpracování a zasílání newsletterů + péče o databázi obchodních partnerů, veletrhy, inzerce
vývoj nových produktů a designů a jejich uvádění na trh
provádění marketingových průzkumů (ve školách, na e-shopech, v kamenných prodejnách, u obchodních partnerů), monitoring trhu a konkurence
marketingová pomoc obchodníkům v terénu
příprava a zodpovědnost za plnění ročního marketingového plánu
odpovědnost za všech propagační firemní materiály, péče o firemní grafický manuál
soustavná komunikace s grafiky a výrobou
správa a údržba webových stránek společnosti, včetně Facebooku a jiných sociálních sítí
správa Youtube kanálu, včetně točení propagačních a prezentačních vide
příprava a zodpovědnost za firemní katalog
příprava, sjednávání a zodpovědnost za darovací smlouvy
péče o prodejnu
komunikace se sklady a vyřizování objednávek, práce v systému E1, správa dokladů spojených s činností marketingu
péče o ochranné známky
organizace eventů pro obchodní partnery a zaměstnance
sledování marketingového rozpočtu a průběžná kontrola plnění

Co Vám nabízíme:

zázemí stabilní výrobní a obchodní společnosti, která patří ke špičce ve svém oboru
motivující ohodnocení s bonusovým systémem
Stravenky
5 týdnů dovolené
Pružná pracovní doba 7,5 hod denně
Služební mobilní telefon

Společnost
PAPÍRNY BRNO a.s.
Adresa
Křenová 186/60, Brno – Trnitá
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Provize z prodeje, Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Marketingová komunikace, Marketingová strategie, Marketingový analytik, Marketingový výzkum, Specialista marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel