Máte zkušenosti jako vedoucí BOZP a PO nebo praxi jako specialista v této oblasti a ambice na vedení bezpečnosti práce a požární ochrany pro celý závod? Hledáme právě Vás.

Popis pracovní pozice

- BOZP a PO problematika ve výrobním závodě
- školení zaměstnanců na bezpečnost práce a požární ochranu
- navrhování opatření pro vyšší zabezpečení ochrany na pracovištích
- zajišťování inspekcí a auditů
- vedení příslušné evidence a administrativy
- řešení případných pracovních úrazů

Požadujeme

- min. středoškolské vzdělání
- praxe minimálně 3 roky na obdobné pracovní pozici
- znalost legislativy a problematiky BOZP a PO
- praxe ze strojírenské společnosti
- znalost anglického jazyka na úrovni B2

Očekáváme

- aktivní přístup k práci
- samostatnost a zodpovědnost
- důslednost a pečlivost

Nabízíme

- odpovídající finanční ohodnocení
- 13. a 14. mzdu, měsíční bonusy
- 5 týdnů dovolené
- závodní stravování v prostorách firmy
- vzdělávací kurzy
- možnost parkování v areálu firmy

Společnost
KERN-LIEBERS CR spol. s r.o.
Adresa
Okružní 607, České Budějovice – České Budějovice 4
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, 13. plat
Zařazeno: Ostraha a bezpečnost, Technik BOZP, Technik požární ochrany
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.