Společnost APOLLO GAMES, úspěšný dodavatel herních systémů, hledá do svého týmu nové kolegy, kteří se budou podílet na testování produktů společnosti a uvítají možnost získávat nové zkušenosti a průběžně rozvíjet své odborné schopnosti.

Tester

Tvá pracovní náplň:

  • Testování her a webových konzolí, práce s HW komponenty, reportování chyb a práce v JIRA, spolupráce s oddělením vývoje na zajištění opravy SW chyb.

Jaké znalosti a schopnosti požadujeme?

  • Zkušenost na pozici SW tester minimálně 2 roky,
  • vzdělání technického směru, případně základní znalosti v oblasti HW, TCP/IP a elektroniky,
  • základní orientace v Linuxu a znalost programovacích jazyků na úrovni čtení logů (java),
  • zkušenosti s tvorbou test. scénářů,
  • základní orientace v procesu vývoje SW,
  • správný testerský „mindset“ pečlivost, vynalézavost, důslednost, důraz na detail,
  • v neposlední řadě pak spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost.

Nabízíme ti:

  • Příležitost přispívat k rozvoji vysoce inovativních produktů v zajímavém oboru,
  • fajn tým kolegů a kolegyň,
  • možnost nástupu: ihned,
  • pracovní poměr na dobu neurčitou,
  • 5 týdnů dovolené,
  • stravenky,
  • příspěvek na MultiSport kartu,
  • občerstvení na pracovišti (čerstvé ovoce, nápoje...).

Společnost
APOLLO SOFT s.r.o.
Adresa
V parku 2294/2, Praha – Chodov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Kvalita a kontrola jakosti, Programátor, Revizní technik, Tester
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.