Zabýváme se zakázkovým vývojem elektroniky a do kanceláře v centru Chrudimi hledáme vývojářku/vývojáře elektroniky. Naše projekty jsou zaměřené na signálové zpracování a vývoj RF přijímačů a vysílačů. Pracujeme s obvody FPGA, DSP, s rychlými A/D a D/A převodníky a výkonnými výpočetními akcelerátory (NVIDIA Jetson). V našich produktech využíváme operační systém Linux.

Co vás čeká

  • Tvorba schémat v Altium Designeru (převážně digitální obvody a RF obvody).
  • Příprava a výroba prototypů.
  • Měření parametrů prototypových desek a výrobků.
  • Programování MCU STM32 (není podmínkou, pouze v případě zájmu o tuto oblast).
  • Tvorba technické dokumentace a další práce spojené s vývojem elektroniky.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Schopnost učit se nové věci, držet krok s rychlým vývojem techniky.
  • Minimálně SŠ vzdělání ukončené maturitou. Optimálně VOŠ nebo VŠ technického směru. Pozice je vhodná i pro absolventy bez praxe.
  • Dobrou znalost práce na PC.
  • Minimálně pasivní znalost anglického jazyka (schopnost číst technickou dokumentaci).

Výhodou bude, pokud budete umět

  • Pravidla návrhu analogových nebo digitálních obvodů.
  • Altium Designer (tvorba schemat, návrh plošných spojů)
  • Znalost obvodů FPGA.
  • Znalost RF obvodů a komponent.
  • Nějaký programovací jazyk (Python, C, ...).

Co vám můžeme nabídnout

  • Prémie podle výsledků.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby.
  • Individuální rozvržení pracovní doby.
  • Možnost si napracovat hodiny.
  • Možnost studijního volna.
  • Stravenky 120Kč.
  • Odborné vedení při nedostatku vlastních zkušeností.
  • Možnost zaměstnání na zkrácený úvazek.

Společnost
JSE s.r.o.
Adresa
Novoměstská 960, Chrudim – Chrudim II
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 22 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Možnost studijního volna
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Technika a vývoj, Věda a výzkum, Elektroinženýr, Elektrotechnik, Technik, Specialista vývojového týmu, Vývojový inženýr, Pracovník výzkumu a vývoje
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: neslyšící, tělesně postižení.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

JSE s.r.o., Jiří Škapa
771 119 295