Investiční skupina Comfort Finance Group působí na českém trhu od roku 2012. Jádro aktivit skupiny tvoří licencovaný poskytovatel spotřebitelských úvěrů Comfort Money a nemovitostní společnost CFG Real Estate, která se specializuje na výkupy a pronájmy rezidenčních nemovitostí.

Key Account Manager

Naše společnost úspěšně roste a posiluje svou pozici na trhu, hledáme proto nového kolegu či kolegyni, která nám pomůže nejen posilovat dobré jméno na trhu, ale také rozšiřovat stabilní investiční tým - jak interní, tak ve vztahu s naší partnerskou sítí.

Rádi ve svém týmu uvítáme zkušeného, komunikativního člověka, kterého jeho práce naplňuje a který rád své zkušenosti a úspěchy sdílí se svými kolegy.

Pracovní náplň:

  • komunikace a posilování obchodních vztahů se stávajícími investory
  • aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • rozvoj spolupráce se partnerskou sítí finančních zprostředkovatelů

Očekáváme:

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • zkušenosti na obdobné pozici podmínkou
  • výborné komunikační a obchodní dovednosti
  • orientaci na výsledky a osobní růst

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení s fixní a bonusovou složkou
  • příležitost rozvíjet se a růst společně s naší společností
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • plně hrazenou multisport kartu
  • občerstvení na pracovišti
  • příjemné pracovní prostředí s jedinečným výhledem na Prahu

Společnost
COMFORT FINANCE GROUP
Adresa
Vinohradská 2396/184, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Prodej a obchod, Account Manager, Finanční poradce, Bankovní poradce, Manažer partnerského prodeje, Key Account Manager, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

COMFORT FINANCE GROUP, Jitka Hušnerová
770 111 009