Společnost OK ZAHRADY je na českém trhu od roku 2002 a od té doby stabilně roste. Zaměřujeme se na projekci a realizaci zahrad. Dále máme vlastní zahradní a jezírkové centrum včetně e-shopu. Pokud se děje něco zajímavého v našem oboru, jsme vždy u toho jako jedni z prvních. Naše práce dokonce získává řadu ocenění, a to nás vždy velmi potěší. Nyní hledáme dalšího milovníka flóry do našeho týmu na pozici:

PROJEKTANT/KA A PŘÍPRAVÁŘ/KA ZAKÁZEK

Rozumíte rostlinám a znáte jejich potřeby?
Těší vás vidět za sebou hmatatelné výsledky práce?
Chcete lidem vytvářet příjemný prostor, kde tráví čas s rodinou a blízkými?

Pokud je vaše odpověď 3x „ano“, možná hledáme právě vás!

Na co se u nás můžete těšit?

Provedete klienta celým procesem plánování jeho vysněné zahrady. Výsledkem vaší práce následně bude projekt zahrady (včetně výkazu výměr a rozpočtu), který bude v praxi plně funkční.

Co k tomu budete potřebovat?

  • Vzdělání nebo praxi v oblasti zahradnictví, botaniky, lesnictví či jiného příbuzného oboru.
  • Dobrou znalost rostlinného sortimentu.
  • Schopnost nakreslit funkční projekt.

Jestli nám zafunguje vzájemná „chemie“ a domluvíme se na spolupráci, můžete se těšit na krásnou tvořivou práci, která klientům přináší radost. V našem regionu jsme známí a celá řada zákazníků přichází na doporučení. Jdeme trochu proti standardnímu proudu oboru zahradnictví. Využíváme moderní software, vzděláváme se a k práci nám slouží příjemné kanceláře a pohodlná auta. Zkoušíme pro dodavatele nové technologie a snažíme se udávat směr. Dává vám to smysl a chcete být toho součástí? V tom případě klikněte na tlačítko „Odpovědět“. Těšíme se na vás!

P.S. Náležitá odměna za dobře vykonanou práci je samozřejmostí. Navíc se můžete stát součástí stabilní firmy, která si svých šikovných pracovníků opravdu váží.


Informace o pozici

Společnost
PERFORMIA, spol. s r. o.
Adresa
Jos. Jungmanna 1735, Nový Bydžov
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Zařazeno: Prodej a obchod, Služby, Zemědělství, lesnictví a ekologie, Agronom, Ekolog, Lesník, Project Manager, Vodohospodář, Referent životního prostředí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.