Investiční skupina Comfort Finance Group působí na českém trhu od roku 2012. Jádro aktivit skupiny tvoří licencovaný poskytovatel spotřebitelských úvěrů Comfort Money a nemovitostní společnost CFG Real Estate, která se specializuje na výkupy a pronájmy rezidenčních nemovitostí.

Úvěrový specialista

Baví Vás komunikace s lidmi, máte energii, odhodlání a chuť čelit novým výzvám?

Chcete být součástí fajn kolektivu a dosahovat s ním skvělých výsledků?

Naše společnost se úspěšně rozrůstá, hledáme proto novou posilu do týmu na pozici úvěrový specialista.

Pracovní náplň:

  • telefonická komunikace s klienty společnosti Comfort Money
  • poskytování informací ohledně podmínek poskytnutí úvěru zajištěného nemovitostí
  • analýza potřeb klientů a návrh optimálního řešení
  • správa úvěrových případů a dokumentace v CRM systému
  • spolupráce s kolegy v analytickém a právním oddělení

Očekáváme:

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • zkušenosti na obdobné pozici
  • orientaci na výsledek
  • výborné komunikační a obchodní dovednosti

Nabízíme:

  • příležitost rozvíjet se a růst společně s naší společností
  • přátelské pracovní prostředí s jedinečným výhledem na Prahu
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • plně hrazenou multisport kartu
  • občerstvení na pracovišti

Společnost
COMFORT FINANCE GROUP
Adresa
Vinohradská 2396/184, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Prodej a obchod, Finanční poradce, Úvěrový specialista, Pracovník call centra
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

COMFORT FINANCE GROUP, Jitka Hušnerová
770 111 009