Saunia je unikátní koncept saunového světa, který posouvá běžné standardy saunování v České republice. Fanoušci a přátelé saunování naleznou na jednom místě několik druhů saun, ochlazovací bazén a relaxační prostory s občerstvovacím barem. První saunový svět byl uveden do provozu v září 2013 v OC Galerie Butovice a druhá pobočka zahájila provoz v letních měsících roku 2015 v OC Park Hostivař.

Recepční saunového světa HPP 26.000 - 32.000 Kč

Co vás čeká

Péče o klienty
Poradenství a prodej doplňkových služeb
Výdej a příjem osušek
Výdej občerstvení na baru
Přijímání plateb hostů
Hlídání čistoty prostor a zajištění jejího udržení

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Příjemná a přátelská osoba
Komunikativní osobnost s aktivním přístupem k práci (základní komunikace v AJ nutností)
Zdravotnický kurz je velkou výhodou
Máte chuť naučit se základní informace o saunách, a jak mohou působit :)

Výhodou bude, pokud budete umět

předchozí zkušenost s prací na recepci

základní znalost anglického jazyka

Co vám můžeme nabídnout

Možnost kariérního postupu
Zajímavé finanční ohodnocení
Mladý přátelský kolektiv – nejedná se o klasickou frázi z inzerátů, opravdu takoví jsme
Využívání firemních benefitů
Směnný provoz - krátký / dlouhý týden
plat ve výši 26.000 - 32.000 hrubého měsíčně hned nástupu
příspěvek na dopravu při špatném spojení na návazné spoje
při doporučení nového kolegy bonus ve výši 15.000 Kč

Společnost
Saunia, s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 26 000 – 32 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Cestovní ruch a ubytování, Služby, Zákaznický servis
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Saunia, s.r.o., Tereza Gabajová