Jsme mladá společnost FORMECH logistic s.r.o. a zabýváme se internetovým obchodem s náhradními díly pro zemědělskou, komunální, zahradnickou a hobby techniku.
Jsme tým specialistů na spolehlivé dodávky kvalitních značkových dílů pro zemědělskou techniku a strojů pro lesní práce. Portfolio našich produktů a služeb je určeno menším i větším farmářům, lesním závodům a servisům zemědělské techniky. Naši odborníci čerpají z letitých zkušeností s prodejem zemědělské a lesní techniky a originálních náhradních dílů.
Pomáháme našim zákazníkům zvládnout sezónní i mimosezónní práce bez zbytečných prostojů.

FORMECH - obchodní zástupce pro prodej náhradních dílů

Projekt FORMECH logistic rozšiřujeme napříč republikou, a proto do našeho malého dynamického týmu hledáme další nové PRODEJCE NÁHRADNÍCH DÍLŮ (pro oblast severních Čech), který naučí zemědělce nakupovat z našeho e-shopu www.formech.cz.

Nabízíme náhradní díly přímo od dodavatele, využíváme sdílenou logistiku a umíme například připravit individuální plán nákupu náhradních dílů na celý rok dopředu. Naším cílem je naučit zemědělce přemýšlet o svém nákupu plánovaně, abychom dokázali využít příležitosti od dodavatele nakoupit náhradní díly s co největší přidanou hodnotou.

Tvůj běžný den bude o plánování schůzek, vypracování nabídek, kontrole stavu objednávek, zajištění jejich úhrady a o plánování akcí a kampaní. U zákazníka pečlivě zjistíš jejich potřeby a systém v objednávání náhradních dílů, poté s nimi uzavřeš objednávku na dodávku náhradních dílů nebo je zaregistruješ a proškolíš jako uživatele našeho e-shopu, aby si plánovaně objednávali sami.

Tvým cílem je vybudovat korektní obchodní vztahy na severu Čech a dostat do povědomí značku Formech logistic u velkých i menších farmářů, lesních závodů a servisů zemědělské a lesnické techniky, kterých je v regionech velké množství.

Pokud chceš patřit ke specialistům náhradních dílů v republice, máš rád cestování, lidi a obecně tě baví nákup na internetu a jeho rozvoj, tak nám pošli svůj strukturovaný životopis.


Informace o pozici

Společnost
PEKASS a.s.
Adresa
Ústecký kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní) nebo Němčina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Možnost studijního volna
Zařazeno: Prodej a obchod, Zemědělství, lesnictví a ekologie, Auto - moto, Obchodní zástupce, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

PEKASS a.s., Mirko Drkal