AGC Automotive Czech a.s. je stabilní společností, zaměřující se na výrobu skel pro automobily a další dopravní prostředky. S historií sahající až do 20. let 20. století tvoříme stabilní tým, který se podílí na výrobě těch nejlepších komponentů, které zákazník nalezne ve svém automobilu. Vyrábíme veškeré typy automobilových skel: čelní, zadní, boční skla, skleněné střechy, systémy „ready-to-assembly“ (fixační systémy), funkční systémy s vysokou přidanou hodnotou (antény, dešťové senzory nebo senzory světla) a speciálními charakteristikami (tepelný a akustický komfort). Vyrábíme kompletní škálu automobilových skel pro OEM zákazníky (výroba originálních dílů) a pro trh ARG (náhradní skla pro automobilový průmysl). Naše týmy AVO (operace s přidanou hodnotou), dodávají jeden či více komponentů na autoskla OEM (úchyty, antény, dešťové senzory….), zatímco aktivity ARG (trh náhradních dílů) zajišťují výrobu pro servisní společnosti.
S našimi více jak 1700 zaměstnanci jsme důležitým partnerem pro výrobce automobilů rozličných značek. Mezi naše zákazníky patří např. koncern VW, BMW, TPCA, PSA, Ford či Mercedes. Díky práci obchodníků, vývojových inženýrů, specialistů na kvalitu a mnoha dalších technických specialistů i zkušených zaměstnanců ve výrobě neustále posilujeme naše postavení na trhu autoskel a stáváme se stále stabilnější společností.

CAD Designér/-ka (CATIA)

CAD designér/-ka je zodpovědný/-ná za design výrobku. Připravuje CAD data v Softwaru Catia V5 dle požadavků. Analyzuje design výrobku (návrh designu či jeho modifikace) z hlediska vhodné konstrukce k výrobním technologiím a výsledky předává k dalšímu zpracování.


Co Vás u nás čeká?

* tvorba a modifikace designu dílů
* vyhotovení výkresové dokumentace
* tvorba a zadání výrobních a kontrolních přípravků v datové podobě
* tvorba 3D měřících modelů pro 3D měřící zařízení
* správa, zabezpečení a analýza CAD dat
* spolupráce s vedoucím projektu, komunikace se zákazníky a sub-dodavateli

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

* VŠ/SŠ technického směru
* výborné technické myšlení
* aktivní znalost SW CATIA V5 podmínkou
* 3D prostorovou představivost
* aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem
* řidičské oprávnění sk. B
* komunikativnost, pečlivost, schopnost týmové spolupráce, organizační schopnosti, flexibilita, inovace, přesnost

Výhodou bude, pokud budete disponovat navíc:

* znalostí dalších 3D SW (Rhinoceros, AutoCAD…)
* znalost německého jazyka

Co vám můžeme nabídnout:

* zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci ve významné výrobní společnosti
* nadstandardní zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, Home Office, Sick-days, 13. a 14. plat, příspěvky na penzijní a životní pojištění, volné čerpání příspěvků na kulturní a zdravotní potřeby aj.)
* možnost vzdělávání a profesního růstu

V případě, že Vás tato pozice zaujala, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím tlačítka ODPOVĚDĚT, společně se zasláním Vašeho životopisu, ideálně i v anglickém jazyce, a kontaktních údajů.


Informace o pozici

Společnost
AGC Automotive Czech a.s.
Adresa
Bílina – Chudeřice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, 13. plat
Zařazeno: Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Konstruktér, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel