ALFAPROJ s.r.o. je český výrobce krátkých ručních zbraní, vzduchových pistolí a pušek pro sportovní střelbu a policejních předváděcích pout s více jak 27. letou historií. Tradice výroby zbraní v CŘ a především v Brně sahá již do období před 1. světovou válkou.

Po celou dobu své existence se snažíme sledovat aktuální trendy v oblasti výroby zbraní a přinášet tak našim zákazníkům moderní a inovované výrobky. Stále zvyšující se požadavky na kvalitu i funkci našich výrobků nás neustále motivují a ženou kupředu. Zbraně i pouta vyvážíme do celého světa pod označením ALFA.

Aktuálně do svého kolektivu hledáme novou kolegyni/nového kolegu na pozici HLAVNÍ ÚČETNÍ - MZDOVÁ/VÝ ÚČETNÍ.

Náplň práce:

Vedení mzdové agendy – kompletní zpracování mzdové agendy (do 100 zaměstnanců)

  • účetní předpis mzdových nákladů
  • zpracování ELDP
  • komunikace se státními institucemi – ZP, ČSSZ, aj.
  • zodpovědnost a správnost za včasné zpracování mezd
  • další související operace dle potřeby

Vedení veškeré účetní agendy:

  • účtování režijních faktur přijatých
  • vystavování a účtování faktur vydaných
  • vedení a účtování pokladny
  • správa bankovní agendy – tvorba příkazů, zpracování výpisů
  • vystavování zápočtů, kontrola pohledávek
  • zpracování cestovních příkazů (tuzemské, zahraniční)
  • účtování a evidence hmotného a nehmotného majetku
  • účtování vnitřních účetních dokladů
  • zpracování daňového přiznání k dani z příjmů, silniční dani, DPH, KH, SH, dani z nemovitosti, dani z nabytí nemovitých věcí
  • spolupráce s daňovým poradcem a auditorem společnosti
  • zpracování statistik pro ČSÚ a INTRASTATU

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání ekonomického směru, nejlépe se zaměřením na účetnictví, mzdy a daně
  • min. praxe 2 roky v oboru účetnictví/mzdové agendy
  • znalost účetních předpisů, daňových zákonů
  • aktivní znalost MS Office
  • práce v SW Helios výhodou
  • samostatnost, odpovědnost, pozitivní přístup a dobré komunikační dovednosti
  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

  • zajímavou práci v neustále se rozvíjející společnosti
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • dovolená 25 dní
  • příspěvek na stravování
  • hlavní pracovní poměr (40 hod/pracovní týden)
  • nástup od 01. 11. 2020

Společnost
ALFAPROJ s.r.o.
Adresa
Zábrdovická 801/11, Brno – Zábrdovice
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Mzdová účetní, Účetní, Hlavní účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ALFAPROJ s.r.o., Miluše Klimešová
703 148 123
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.