M.L. Moran je investiční skupina založená v roce 1996. Specializuje se na dlouhodobé investice zejména ve výrobním průmyslu.

Koho hledáme:

V současné době hledáme člověka, pro kterého slovo "nejde" není odpověď a který ví, že každý problém má své řešení. Hledáme člověka, který je kreativní, rád se učí novým věcem a zároveň ho administrativa nenudí. Někoho, kdo je organizačně schopný a svou energii chce investovat do nových projektů.

Náplň práce:

  • Corporate Governance
  • Reporting
  • Finance
  • Provoz
  • HR agenda
  • Osobní asistence

Co požadujeme:

  • Preferujeme SŠ/ VŠ vzdělání obchodního/ ekonomického či právního zaměření
  • Prokazatelnou praxi na stejné či obdobné pozici min. 3 roky
  • Pokročilou znalost MS Office
  • Samostatnost a pečlivost
  • Velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
  • Flexibilita a ochota pomoci kolegům
  • Schopnost zvládat různorodou činnost
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni, český jazyk plynule
  • Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič

Co nabízíme:

  • Stabilní práci v úspěšné firmě
  • Práci v malém přátelském kolektivu v centru Prahy
  • Občerstvení na pracovišti
  • Notebook, mobilní telefon
  • Aktraktivní mzdové ohodnocení
  • Možnost profesního růstu

Společnost
M.L. Moran, a.s.
Adresa
V celnici 1034/6, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Office Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel