Společnost Vesla s.r.o. je členem UnitronGroup, což je skupina firem vyvíjejících, vyrábějících a prodávajících elektronické doplňky pro telekomunikaci po celém světě.

UnitronGroup je mezinárodní skupina firem s ústředím ve společnosti Unitron NV v Belgii. Pobočky zajišťující výzkum a vývoj, výrobu a obchod jsou v Belgii, České republice, Číně a ve Spojených státech amerických.

Naše standardní výrobky jsou prodávány v sítích distributorů pod obchodní značkou "Johansson" a také pod dalšími soukromými značkami. Naše High-Tech výrobky a také vysokofrekvenční a IP projekty jsou dodávány mezinárodním průmyslovým operátorům a partnerům.

Programátor - BACKEND - pracovník vývoje

Požadujeme znalost:

• Java • OOP • SQL

Výhodou znalost:

• Spring • návrhových vzorů • Maven • SCM (SVN) • Linux • GCP • reaktivní programování

Zabýváme se vývojem webových aplikací běžících v cloudu či on-premises serverech. Jedná se především o aplikace sloužící k managementu a monitoringu produktů vyráběných skupinou Unitron Group, podnikových IT nástrojů a v neposlední řadě IoT řešení.

Významná část SW je postavena na firemní platformě nazývané uCloud, která je provozována v Google cloudu. Vyvíjené aplikace typicky používají Javu, Spring a SQL jako backendové technologie a HTML5, Javascript a AngularJS na pozici frontendových. Jedná se o distribuované modulární systémy.

Těžiště dalšího vývoje je plánováno v moderní a perspektivní IoT oblasti.

Podrobnější popis pracovní pozice:

Naše společnost hledá backend vývojáře pro výše zmiňované projekty. Jeho úkolem a zodpovědností bude implementace a údržba backendových částí projektů na základě specifikace a analýz. Návrh bude případně diskutován s vývojáři jádra daného projektu. Uchazeč bude pracovat v týmu s frontend vývojářem. Častá bude též úzká spolupráce s dalšími backend vývojáři a dále také s test inženýrem. Náš uchazeč by měl být zběhlý v práci v jazyce Java, jelikož backend je postaven na této základní technologii. Hlavním implementačním frameworkem je Spring. Případné zkušenosti s tímto frameworkem jsou výhodou. Obdobně základní znalost buildovacího nástroje Maven je vítána, protože součástí vývoje je i tvorba build scriptů. Mimo zmíněné stěžejní technologie využíváme širší portfolio. Uchazeč má tedy možnost rozvíjet své zkušenosti a dovednosti.

Další informace o naší společnosti naleznete na našich firemních stránkách www.vesla.cz

Společnost
VESLA s.r.o.
Adresa
Průmyslová 387, Pardubice – Pardubičky
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, Programátor, Vývojový inženýr, Pracovník výzkumu a vývoje
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.