Jsme prostorem pro setkávání kultur. Otevíráme cesty ke kořenům romské identity. Uchováváme a zpřístupňujeme kulturu a historii Romů jako součást světového dědictví. Přispíváme k toleranci a vzájemnému porozumění. Pro dialog kultur, pro nás.
Muzeum romské kultury vypisuje výběrové řízení na pozici:

Asistentka ředitelky

Zakládáme si na osobních vazbách i profesionalitě každého z nás. Zodpovědné plnění zadaných úkolů i týmová spolupráce nás posunují dál a novým výzvám čelíme společně. V týmu jsme otevření diskusi a vážíme si upřímnosti.

Co bude vaším úkolem:

Vedení kompletní administrativy spojené se zajištěním chodu sekretariátu ředitelky

Organizace kalendáře ředitelky

Aktivní účast na poradách vedení organizace

Spolupráce nejen s ostatními členy vedení, ale i řadovými kolegy

Vedení, evidence a ukládání veškeré zásadní dokumentace organizace

Zveřejňování smluv dle zákona č. 340/2015 Sb. o Registru smluv.

Zajištění služby podatelny

V případě potřeby vypomáhat při organizaci akcí Muzea.

Požadujeme:

· SŠ vzdělání

· Flexibilitu

· Samostatnost

· Spolehlivost

· Odpovědnost

· Odolnost vůči stresu

· Znalost světového jazyka na komunikativní úrovni výhodou

Nabízíme:

· Pracovní poměr na plný úvazek na dobu určitou (zástup za rodičovskou dovolenou)

· 5 týdnů dovolené, možno čerpat náhradní volno

· Příspěvek na stravování

· Stabilitu státní příspěvkové organizace

· Plat dle Nařízení vlády č. 564/2006 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů (po zkušební době možnost osobního příplatku)

Možnost podílet se na akcích a programech MRK

Praktické informace k VŘ:

Nástup: od 1. 11. 2020 nebo dle dohody

Místo výkonu práce: Brno, Bratislavská 67

Termín podání přihlášky do 10.11 2020

Součástí písemné nabídky musí být:

- Motivační dopis

- Strukturovaný profesní životopis s kontaktními údaji (telefon, e-mail)

- Kontakt na dvě osoby, které mohou poskytnout reference

Společnost
Muzeum romské kultury, státní příspěvková organizace
Adresa
Bratislavská 246/67, Brno – Zábrdovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 20 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Administrativa, Kultura, umění a tvůrčí práce, Státní a veřejná správa
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Muzeum romské kultury, státní příspěvková organizace, Iveta Pokorná
776 196 611