C.S.I. Logistics s.r.o.

Naše společnost se zabývá konzultační činností v logistice, přímou operativní spoluprací s klientem, procesními změnami v logistice a implementací změn v procesu.

Dlouhodobé zkušenosti v oblasti logistiky nadnárodních společností, či menších logistických provozů, jsou základem pro úspěšné provedení jednotlivých projektů dle požadavků zákazníka.

Jsme flexibilní s působností po celé Evropě.

Pro náš logistický projekt v Belgii a Německu sháníme tyto pozice:

Belgie

1. Team Leader

Co vás čeká

práce na ŽL
rozjezd nového projektu
zpracování menších realizačních plánů
zpracování dokladů
komunikace s dopravci

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

SŠ vzdělání
znalost ČJ/AJ, případně FJ
praxe s WMS minimálně 1 rok
praxe ve skladu minimálně 2 roky
znalost procesů skladování a skladovacích systémů

Co vám můžeme nabídnout

ubytování ZDARMA
flexibilní začátek/konec pracovní doby
bonusy/prémie
firemní akce

Adresa
Lutych, Belgie
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá) nebo Angličtina (Pokročilá) nebo Francouzština (Základní)
Plat
Plat: 2 200 – 2 500 EUR / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Ubytování/příspěvek na ubytování, Firemní akce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Logistik, Disponent, Specialista logistiky
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

C.S.I. Logistics s.r.o., Monika Matičková
723 105 678