Firma DIRAC Industries, která se opírá o více než 60 let zkušeností v oboru elektrického průmyslového vytápění a ohřevu, hledá do svého týmu nového kolegu či kolegyni na pozici Interní nákupčí/ Administrace objednávek zákazníků.

Co vás čeká

- Vyřizování zákaznické objednávky od přijetí až po expedici včetně dokladů (dodací listy, faktury)
- Plánování termínů dodání dle dodávek materiálu a kapacity výroby
- Aktualizace dat od zákazníků a ceny dle ceníků v IS
- Zajišťování kompletních podkladů pro výrobu
- Urgování neuhrazených faktur svěřených zákazníků po splatnosti
- Komunikace se zákazníky, přepravci a odděleními napříč společností

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- SŠ/ VŠ vzdělání
- AJ použitelnou pro verbální a písemnou komunikaci se zákazníky
- Zkušenosti se zpracováním objednávek od zákazníka
- Orientace v technické dokumentaci
- Analytické schopnosti
- Komunikační dovednosti
- Vedení obchodních jednání
- MS Office (Excel, Word, PowerPoint), Google aplikace (Gmail, Tabulky, Prezentace, Dokumenty)
- Schopnost práce v týmu

Co vám můžeme nabídnout

- Perspektivní zaměstnání
- Zajímavé platové ohodnocení
- Roční výkonové bonusy
- Bonus za pravidelnou docházku
- Týden dovolené navíc
- Stravenky
- Jednosměnný provoz
- Flexibilní pracovní dobu
- Práci v prostředí malé firmy, čistý provoz
- Přátelskou atmosféru
- Zastávku MHD před závodem

Společnost
DIRAC Industries s.r.o.
Adresa
K Automobilce 585, Kolín – Sendražice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Administrativa, Nákup, Prodej a obchod, Administrativní pracovník, Analytik prodeje, Fakturantka, Nákupčí, Referent, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

DIRAC Industries s.r.o., Monika Literová
+420 323 040 782