Co vás čeká

  • Zodpovědnost za vytvoření nového e-shopu podlah ( Vytvoření konceptu, vkládání dat, udržování a aktualizace obsahu, spolupráce s programátory a textaři)
  • Administrativa ( Zodpovědnost za faktury, reklamace, odesílání zakázek)
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Udržování synchronizace vzorkovny a e-shopu
  • V začátcích provozu e-shopu příprava zásilek na expedici

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Zkušenosti s vedením e-shopu
  • Kreativita
  • Koncepční myšlení
  • Pečlivost a podnikatelský duch
  • Komunikativnost
  • Velmi dobrá orientace v Microsoft Office, internet, online prostředí
  • Fyzická zdatnost

Výhodou bude, pokud budete umět

Zkušenosti ze stavebnictví

Co vám můžeme nabídnout

  • Velký prostor pro seberealizaci ( Možnost vytvořit jeden z komunikačních kanálů od píky)
  • Stabilní firma, přes 10 let na trhu
  • Malý přátelský kolektiv
  • Férové mzdové ohodnocení
  • Mobilní telefon, notebook
  • Externí školení

Společnost
Roman Šiplák
Adresa
Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 30 000 – 50 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Account Manager, Administrativní pracovník, Office Manager, Project Manager, Vkládání dat do počítače, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

732 653 738