Společnost OQEMA, s.r.o. byla založena v roce 1992 jako EURO-Šarm, spol. s r.o. a v současné době patří k předním distributorům průmyslových chemikálií a chemických specialit v České republice a na Slovensku.
Jako součást silné mezinárodní distributorské skupiny OQEMA AG se sídlem v Německu se specializuje na dodávky chemikálií do mnoha průmyslových odvětví.
V této chvíli hledá vhodného kandidáta na pozici:

Vedoucí skladu chemikálií

Požadavky:

  • minimálně středoškolské chemické vzdělání
  • zkušenosti s prací ve skladu
  • zkušenosti se systémem řízených skladů výhodou
  • znalost systému SAP výhodou
  • spolehlivost
  • čistý trestní rejstřík
  • odpovědnost
  • ochota spolupodílet se na rozvoji areálu

Náplň práce:

  • vedení pracovníků provozu – skladníci, administrativa
  • příprava a dohled nad dodržováním plánu výroby (stáčení chemikálií, míchání, ředění)
  • práce v systému SAP v části Výroba
  • řízení a kontrola dodržování systému značení zboží (etikety, šarže, …)
  • ostatní činnosti související s provozem skladu

Nabízíme:

  • zaměstnání u stabilní společnosti
  • 8hod. pracovní doba
  • 1směnný provoz, pouze ranní směny
  • odpovídající platové ohodnocení
  • zaškolení a pravidelná školení
  • práci na dobu neurčitou
  • týden dovolené navíc
  • 3 dny zdravotního volna, tzv. “sick days”
  • mobilní telefon
  • služební auto pro soukromé účely

Nástup možný ihned

Pracoviště: Plzeň Koterov

Cítíte-li se osloveni naší nabídkou, pošlete svůj profesní životopis co nejdříve na níže uvedenou kontaktní adresu s uvedením názvu pozice.
Zasláním životopisu vydáváte souhlas se zpracováním veškerých osobních údajů za účelem zaměstnání ve společnosti OQEMA, s.r.o., podle zákona č.101/2002 o ochraně osobních údajů

Společnost
OQEMA, s.r.o.
Adresa
Velenická 230/91, Plzeň – Koterov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Vedoucí/manažer skladu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

OQEMA, s.r.o., Marika Rozbrojová