Nízkoprahový klub Milovice vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici

Sociální pracovník Nízkoprahový klub Milovice

Náplň práce:
· sociální práce s dětmi a mládeží ohroženými rizikovými projevy chování
od 13 do 26 let
· příprava a vedení skupinových aktivit
· spolupráce s návaznými službami a institucemi
· vedení příslušné dokumentace a další administrativní činnosti

Požadujeme:
· VŠ, VOŠ vzdělání v sociální, psychologické nebo pedagogické oblasti
· splnění požadavků na sociálního pracovníka dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách, v platném znění
· způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, zdravotní způsobilost
· pozitivní vztah k cílové skupině dětí a mládeže
· dobré organizační a komunikační schopnosti, spolehlivost
· předpoklady k týmové práci i schopnost pracovat samostatně
· dobrou znalost operačních systémů a práce na PC
· schopnost sebereflexe, aktivní přístup, flexibilita, kreativita
· ochotu pracovat v odpoledních a večerních hodinách
· další vzdělávání výhodou

Nabízíme:
· zaměstnání na hlavní pracovní poměr – úvazek 1,0 v odpoledních hodinách na dobu určitou
· plat ve výši 27 000 Kč (hrubá mzda)
· zajímavou a kreativní práci
· možnost uplatňovat a rozvíjet vlastní nápady
· profesní podporu (supervizi, metodickou pomoc, intervizi)
· příležitost k dalšímu vzdělávání a profesnímu růstu

Váš profesní životopis a motivační dopis zasílejte do 15. 11. 2020

· Předpokládaný termín výběrového řízení: listopad - prosinec 2020
· Předpokládaný termín nástupu: leden - únor 2021

K ústnímu pohovoru pozveme e-mailem nebo telefonicky pouze vybrané kandidáty. Dále si vyhrazujeme právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici, v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace.
„Zasláním materiálů o své osobě zájemce o zaměstnání souhlasí s uchováním svých osobních údajů po dobu výběrového řízení na danou pracovní pozici. Poté budou všechny materiály skartovány.“

Více informací o sociální službě můžete nalézt na adrese www.nzdmmilovice.cz

Společnost
Maminky dětem, z. s.
Adresa
Komenského 582, Milovice – Mladá
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 27 000 Kč / měsíc
Benefity: Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Vzdělávání a školství, Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Maminky dětem, z. s., Mgr. Martina Ozorovská
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.