GIT Consult je personálně poradenskou společností a v procesu náboru zaměstnanců zastává roli nezávislého poradce.

GIT si udržuje dlouholeté know-how v oblasti náboru specialistů, a to od roku 2000.

**TESTER** - PYTHON & LINUX - medior/senior - Telekomunikace

IT Tester - Python & Linux - R&D centrum Brno

Pozici obsazujeme pro nový projekt brněnské zahraniční společnosti zaměřující se na vývoj a podporu SW produktů, které se využívají v oblasti telekomunikací.

Vaším úkolem bude:

  • podílet se na vývoji zajímavých SW produktů pro mobilní operátory, jako je například SW pro analýzu síťového provozu, SMS centra, MMS centra apod
  • příprava testovacích plánů, rozvrhů, návrh testovacího scénáře a specifikace
  • vývoj a údržba testovacího frameworku ve skriptovacím jazyce Python
  • příprava, spouštění a vyhodnocování systémových a integračních testů
  • spolupráce na produktové dokumentaci
  • práce v menších Scrum týmech v neformálním a přátelském prostředí

Jak bychom si Vás představovali - co byste pro náš NOVÝ PROJEKT měli zvládat:

  • zkušenost z procesu vývoje a testování SW - výhodou
  • zkušenost se skriptováním v Pythonu, příp. TCL - jednoduché skripty
  • znalost OS Unix/Linux - příkazové řádky - nutné
  • dobrá orientace v síťových protokolech a standardech
  • pokročilá znalost AJ – B1+ pro komunikaci se zahraničními kolegy
  • výhodou zkušenosti s JIRA, Git, Jenkins
  • VŠ vzdělání technického směru

Co Vám za Vaši práci chceme nabídnout:

  • jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr na dobu neurčitou
  • práce v mezinárodní společnosti, aktivní využití angličtiny, možnost kariérního růstu
  • řada firemních benefitů - 5 týdnů dovolené, sick-days, dorovnání mzdy v případě nemoci
  • možnost bezúročné půjčky,
  • příspěvky na penzijní/ životní pojištění
  • stravenky
  • příspěvky na sportovní aktivity
  • firemní vzdělávání, jazykové kurzy, kolektivní aktivity a další)

Zaujala Vás tato nabídka? Budeme rádi, když nám zašlete svůj aktuální strukturovaný životopis v AJ na uvedený kontakt. Těšíme se na Vás.

Společnost
GIT Consult Czech s.r.o.
Adresa
okres Brno-město
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Tester
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

GIT Consult Czech s.r.o., Marcela Slováková
773 538 920