Jsme COLORprofi, spol. s r.o., společnost známá svojí kvalitní prací. Patříme mezi evropské leadery v oblasti lakování a lisování. Spolupracujeme s renomovanými firmami, které exportují námi lakované výrobky do celého světa.

PROJEKTOVÝ MANAŽER

Náplň práce:

  • Řízení projektů pro Jaguar, Audi, BMW, Porsche, Škoda a mnohé další
  • Jednání se zákazníkem i s ostatními odděleními společnosti
  • Tvorba a aktualizace související dokumentace
  • Spolupráce při interních a externích auditech

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání technického směru
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Praxi v řízení projektů, popř. na obdobné pozici
  • Chuť k práci, samostatnost, proaktivní přístup

Nabízíme:

  • Možnost profesního uplatnění a osobního rozvoje
  • Zázemí prosperující a stále se rozrůstající společnosti
  • Adekvátní platové ohodnocení
  • Kurzy cizích jazyků, stravenky
  • Služební telefon, notebook

Společnost
COLORprofi, spol. s r.o.
Adresa
Boskovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Prodej a obchod, Technika a vývoj, Vrcholový management, Obchodní ředitel/manažer, Project Manager, Vývojový inženýr, Technický ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel