BOHEMIA INTERACTIVE a.s.

V současnosti největší české herní studio Bohemia Interactive vzniklo v Praze roku 1999. Známé je hlavně díky populární sérii Arma, úspěšnému hardcore survivalu DayZ pro PC a konzole, ale i free-to-play titulům Vigor a Ylands pro PC, konzole a mobily.

Czech Copywriter & PR Content Manager in game studio

Baví tě hrát video hry? Baví tě vymýšlet kreativní texty? Baví tě psát o hrách? Přidej se k nám!

Bohemia Interactive je největší české herní studio, které je více známé v zahraničí než v ČR. Abychom to změnili, potřebujeme posilu na zbrusu novou pozici CZ Copywriter & PR Content Manager, která sedne ke klávesnici a vyčaruje marketingové texty o našich hrách i firmě, po nichž si novináři a fanoušci na sociálních sítích sednou na zadek. Pokud si na to troufáš, pošli nám svoje CV, motivační dopis a ukázky své práce. Těšíme se na tebe!

Náplň práce:

  • Získávání informací z různých zdrojů a zpracování výstižného, jasného a relevantního textového obsahu, který pomůže prodat naše hry a budovat značku společnosti
  • Udržování dobrých vztahů s novináři, influencery a naší komunitou
  • Psaní firemních textů pro interní a externí komunikaci, zahrnující newslettery, blog posty, rozhovory, popisky na web, reporty, brožury, tiskové zprávy, apod.
  • Správa českých verzí sociálních sítí Bohemia Interactive – vytváření zajímavého obsahu a komunikace fanoušky
  • Vytváření textů na podporu marketingových kampaní a firemního brandigu
  • Korektury českých textů (třeba podobných inzerátů)
  • Překládání anglických textů do češtiny
  • Vytváření českých titulků pro naše herní trailery a další videa
  • Spolupráce s EN Copywriterem

Naše požadavky:

  • Minimální praxe 3 roky na obdobné pozici
  • Výborná čeština i angličtina
  • Prokazatelné zkušenosti s psaním propagačních materiálů, webových textů a správou sociálních sítí
  • Dobrá znalost online marketingu
  • Kreativita, proaktivita a orientace na detail
  • Schopnost zvládnout několik priorit naráz a dodat výstupy před deadlinem

Jako bonus bys mohl mít:

  • Lásku k videohrám
  • Ukončené novinářské, marketingové nebo PR vzdělání
  • Znalost webových technologií a systémů pro správu obsahu (CMS)
  • Zájem o analytiku a výkonnostní marketing
  • Novinářské zkušenosti

Nabízíme:

  • Možnost získat zkušenosti z jednoho z nejrychleji rostoucího a zajímavého oboru
  • Hodně volnosti i odpovědnosti - chceme samostatnou osobnost, která za sebou bude chtít vidět výsledky své práce a kterou motivuje vlastní úspěch
  • Příležitost pracovat s legendami české vývojářské scény
  • Šanci pracovat na globálních marketingových projektech v Praze
  • Práci s lidmi s obrovským zapálením v přátelské atmosféře
  • Jsme stabilní firma s mezinárodním prostředím, ale nejsme korporát
  • Kanceláře u Smíchovského nádraží
  • Smlouvu na rok, a pak dobu neurčitou
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Kvalitní káva, nabídka čajů, zelenina a jiné drobnosti jsou k dispozici každý den
  • Všechny naše hry dostaneš samozřejmě zdarma
  • Mezi další benefity stručně patří stravenky, multisportka, 27 dní dovolené, roční bonus a další. Více ti řekneme na pohovoru
  • Milujeme zvířata. Můžeš si s sebou do práce vzít svého psa, kočku, potkana či klokana. Je nám jedno, co budeš mí na sobě, neudržujeme žádný předepsaný Dress code

Pokud tě pozice zaujala, pošli nám CV, odkazy na tvé dílo (nebo přílohy v podobě obrázků apod.), a pár vět o tom, proč bychom tě měli vzít (motivační dopis)

Adresa
Strakonická 1199/2d, Praha – Hlubočepy
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Dovolená více než 5 týdnů, Dog-friendly office
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Marketingová komunikace, Online Marketing, Copywriter
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel