Co vás čeká

- měření na souřadnicovém 3D stroji v programu METROLOG

- měření a vyhodnocování rozměrů (způsobilosti) pro díly nových projektů

- spoluúčast při vyhodnocování způsobilosti měřidel a měřících postupů (R&R studií) pro nové kontrolní přípravky

- provádění vstupní kontroly nakupovaných dílů (rozměry a jiné fyzikální vlastnosti), kalibrací měřidel a řešení zjištěných problémů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- střední strojírenské vzdělání

- práce s PC

- ZNALOST VÝKRESOVÉ DOKUMENTACE

- AJ na komunikativní úrovni

- VŠE OSTATNÍ VÁS NAUČÍME

Výhodou bude, pokud budete mít

zkušenosti s měřením na 3D stroji

znalost programování 3D stroje, ideálně v programu METROLOG

Co vám můžeme nabídnout

- naučíte se ovládat moderní měřící techniku

- osvojíte si metody měření a metody jejich vyhodnocování

- seznámíte se a osvojíte si požadavky na kvalitu a měření

a to vše v automobilovém průmyslu. Pokud vše zvládnete stoupne vaše HODNOTA NA TRHU PRÁCE a to nejen v automobilovém průmyslu.

K tomu všemu vás čeká dynamický vývoj mzdy podle vašich získaných znalostí a dovedností a systém dalších benefitů.

Společnost
NOVARES CZ Zebrak s.r.o.
Adresa
Skandinávská 996, Žebrák
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Profesní/osobní kouč, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Metrolog, Kontrolor, Kvalitář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.