Požadujeme

  • Vzdělání technického směru
  • Schopnost pracovat samostatně, spolehlivost
  • Znalost práce na PC a design ve 3D software
  • Základy AJ, porozumění technickému textu v AJ

Náplň práce

  • Tvorba a údržba výkresové dokumentace
  • Práce v SW prostředí Autodesk Inventor a Corel

Nabízíme

  • Stabilní práci, ve které dostanete příležitost využít nejnovějších technologií
  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Možnost práce na smlouvu (HPP) nebo ŽL
  • Nástup možný ihned

Společnost
SKYBERGTECH
Adresa
U Mototechny 107, Tehovec
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá), Čeština (Pokročilá)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Strojírenství, Technika a vývoj, Elektrotechnik, Projektant, Konstruktér, Vývojový technolog, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel