Bidfood Czech Republic – významný výrobce potravin a jednička v dodávkách potravin do gastronomie a maloobchodu.

Co Vás čeká:

  • Nábor pracovníků, především na dělnické pozice.
  • Spolupráce na tvorbě a následné realizaci personální strategie.
  • Komunikace s externími dodavateli.
  • HR marketing.
  • Spolupráce na vývoji interního HR systému.

Předpoklady:

  • Zkušenosti s náborem pracovníků jsou výhodou.
  • Výhodou je předchozí praxe v agentuře práce.
  • Znalost problematiky pracovního trhu.
  • Schopnost dorozumět se v PL a UA výhodou.
  • Ochota učit se novým věcem a neustále posouvat sebe i firmu.

Nabízíme:

  • Zajímavé mzdové ohodnocení s bonusovou složkou.
  • Pestrou pracovní náplň.
  • Možnost kariérního růstu.
  • Stabilní a přátelské prostředí.
  • 25 dní dovolené.
  • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů.
  • Možnost realizovat vlastní nápady a myšlenky.
  • Vysokou míru flexibility.

Společnost
Bidfood Opava s.r.o.
Adresa
Těšínská 1006/1, Opava – Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 25 000 – 35 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Personalistika a HR, HR konzultant, Náborář, Personalista, HR specialista, HR Business Partner
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Bidfood Opava s.r.o., Martin Včelka
+420 737 368 431