Jsme dynamická firma poskytující široké portfolio služeb a komplexní řešení pro automobilový průmysl. Našimi nejvýznamnějšími zákazníky jsou ŠKODA AUTO a.s. a její dodavatelé. V současné době hledáme nové spolupracovníky na pozici

IT Projektová činnost a projektová podpora v SAP

Co vás čeká

  • Spolupráce na vývoji aplikace pro elektronickou evidenci nářadí u externích dodavatelů, které je majetkem Škoda Auto.
  • Spolupráce na nastavování parametrů a funkcí aplikace v prostředí SAP.
  • Konzultantská činnost / spolupráce s programátory na přenesení požadavků do programovacího prostředí SAP.
  • Podpora provozu, testování, řešení incidentů.
  • Podpora při plánování a řízení projektu GPS.
  • Správa projektů ve standartních nástrojích pro řízení IT projektů ve ŠA (zejména JIRA).
  • Příprava prezentací a doplňujících podkladů pro řídící a pracovní grémia.
  • Vedení agendy spojené s realizací projektu, reporting.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ nejlépe technického směru
  • Znalost programovacího prostředí a funkcionalit SAP
  • Výhodou bude znalost procesů a prostředí Škoda Auto
  • Aktivní znalost anglického jazyka (min.B1)
  • Dobrá znalost MS Office (VBA, Word, Excel, PowerPoint)
  • Týmový hráč, ochota vzdělávat se, flexibilita, kreativita, otevřený přístup

Co vám můžeme nabídnout

  • Odpovídající mzdu dle zkušeností.
  • Stabilní práci, která Vás bude bavit a naplňovat
  • Podmínky k osobnímu růstu a dalšímu vzdělávání
  • Individuální přístup menší firmy, respekt a úctu
  • Přístup k veškerým informacím a otevřený dialog s Vámi
  • Pružná pracovní doba
  • Benefity (stravenky, kurzy, motivační programy, bonus, příspěvky na pojištění, …)

Místo výkonu práce – závod Škoda Auto Mladá Boleslav

Společnost
brm s.r.o.
Adresa
tř. Václava Klementa 869, Mladá Boleslav – Mladá Boleslav II
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 60 000 – 80 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Nákup, IT analytik, IT konzultant, Project Administrator
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.