Lab&Pharma s.r.o je společnost zabývající se všemi oblastmi farmaceutického inženýrství. Vytváříme projekty nových a rekonstruovaných farmaceutických provozů, dodáváme komplexní farmaceutické provozy včetně jejich kvalifikace a validace. Našimi zákazníky jsou významní farmaceutičtí výrobci v České republice i v zahraničí. Do úseku validací hledáme nové spolupracovníky nebo spolupracovnice.

Validační a kalibrační technik

Náplň práce:
- měření a validace čistých prostor, technologických zařízení, systémů a procesů farmaceutické výroby
- tvorba validační dokumentace
- kalibrace vybraných typů měřidel

Stanete se členem týmu provádějícího validace u zákazníků v České republice i v zahraničí (EU, Rusko). Budete vypracovávat validační dokumentaci a podle ní provádět a vyhodnocovat různé zkoušky, měření a kalibrace u našich zákazníků. Naučíte se pracovat s řadou specializovaných měřících přístrojů. Podle potřeby si doplníte jazykové znalosti.

Požadujeme:
- středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
- dobrá znalost češtiny, znalost angličtiny nebo ruštiny výhodou
- ochota cestovat (1/3 času mimo kancelář, časté služební cesty)
- praxe v oboru farmaceutické výroby, inženýringu nebo metrologie výhodou
- řidičský průkaz B, aktivní řidič

Nabízíme:
- pestrou a zajímavou práci, možnost seznámit se s nejmodernějšími farmaceutickými technologiemi
- trvalé vzdělávání
- finanční ohodnocení odpovídající náročnosti svěřených úkolů

Odpovídejte prosím písemně prostřednictvím stránek jobs.cz

Společnost
Lab & Pharma, spol. s r.o.
Adresa
Praha – Hostivař
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Farmacie
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.