POLYchem je úspěšná mezinárodní obchodní společnost v České republice (s kanceláří a skladem v Brně) v oblasti chemických surovin pro průmyslové podniky s mateřskou společností v Rakousku. Celá skupina POLYchem se stala mezinárodně působící sítí, která pokrývá několik zemí (AT, CZ, HU, BG, RO, HR, SRB, BIH, SLO, SVK). Z tohoto důvodu je POLYchem ideálním partnerem pro přední výrobce v chemickém průmyslu.
Abychom posunuli náš růst vpřed, hledáme kolegu na pozici:

SKLADNÍK

Co vás čeká

- práce ve skladu (VZV)

- příjem zboží na sklad a jeho naskladnění na pozice

- manipulace se zbožím, balení, označení a odeslání zboží (ADR produkty i bezpečné zboží)

- kontrola a registrace stavu materiálu na skladě

- inventury

- komunikace s dopravci, objednávání přepravy v interním systému dopravce

- práce na PC (ERP-Software: AX 2012, email, MS OFFICE)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- zkušenosti s řízením VZV

- manuální zručnost

- fyzická zdatnost

- dochvilnost, spolehlivost, zodpovědnost

- schopnost práce v týmu

- dobré komunikační schopnosti

Výhodou bude, pokud budete umět

- průkaz na řízení VZV

- anglický jazyk

- zkušenosti s ADR produkty

Co vám můžeme nabídnout

- příjemný kolektiv, rodinná atmosféra

- zázemí stabilní mezinárodní společnosti

- jednosměnný provoz – prac.doba 7:30-16:00hod., PO-PÁ

- stravenky

- 13.plat

- 25 dní dovolené

- občerstvení na pracovišti

- team building aktivity

- pracovní smlouva na dobu určitou (1 rok), následně na dobu neurčitou

Společnost
Polychem composite CS s.r.o.
Adresa
Škrobárenská 482/4, Brno – Trnitá
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat
Plat: 23 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Chemický průmysl, Doprava, logistika a zásobování, Skladník/manipulant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel