Simoldes Plasticos Czech s.r.o. je moderní výrobní závod portugalské skupiny Simoldes zprovozněn v roce 2015 v Lipovce u Rychnova nad Kněžnou. Jsme přední dodavatel plastových dílů pro automobilový průmysl, v Čechách vyrábíme především pro Škoda-Auto, Peugeot-Citroën a BMW.

Inženýr kvality

Náplň práce:

Plánovaní kvality pro přidělené projekty
Rěšení zákazníckých reklamací a jejich evidence na portálech
Zpracování 8D reportů
Provádění a kontrola nápravných opatření
Aktívní spolupráce na zákazníckých auditech

Očekáváme:

Min. SŠ vzdělání technického směru
Alespoň 2 roky praxe v oboru
Znalost nástrojů kvality (8D / PDCA / PPAP (PVS) / VDA 6.3 / VDA 6.5)
Procesní & výrobní FMEA
Jazykové znalostí – angličtina min. B2
Znalost práce na počítači (uživatelská)
ŘP – skupina B

Nabízíme:

Dlouhodobou práci v čistém a moderním závodě
Odpovídající mzdové ohodnocení a 13. mzdu
Smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení
Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování, odměna za doporučení kolegy, odměna za zlepšení, zaměstnanec měsíce, firemní akce)
Možnost dalšího vzdělávání

Pokud Vás tahle pracovní nabídka zaujala, prosím přiložte k Vaši žádosti životopisy v českém a anglickém jazyce.

Společnost
Simoldes Plasticos Czech s.r.o.
Adresa
Rychnov nad Kněžnou – Lipovka
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Výroba a průmysl, Auto - moto, Specialista ISO, Kvalitář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Simoldes Plasticos Czech s.r.o., Diana Hejzlarová