Jsme RIXO! Online služba, která díky moderním technologiím dělá pojištění jednoduší a maximálně transparentní. Chceme být českou jedničkou na trhu a hledáme nové kolegy, kteří nám pomohou vybudovat službu, která osloví statisíce zákazníků.

Specialista životního pojištění

Jsme RIXO! Online služba, která díky moderním technologiím dělá pojištění jednoduší a maximálně transparentní. Chceme být českou jedničkou na trhu a hledáme nové kolegy, kteří nám pomohou vybudovat službu, která osloví statisíce zákazníků.

KOHO HLEDÁME

Hledáme nové kolegy s pozitivním vztahem k pojišťovnictví, kteří se nebojí prodávat. Náš tým se skládá z profesionálů, kteří mají zkušenost z pojišťovnictví, nebo financí, a to ve všech jejich podobách.

O ČEM JE PRÁCE U NÁS

V našem obchodním týmu budeš mít na starost denní komunikaci se zákazníky, kteří projevili zájem o naši službu. Vždycky tak jednáš pouze s lidmi, kteří opravdu chtějí řešit své pojistné produkty. Veškerá komunikace nabídek probíhá buď telefonicky, nebo přes rozhraní RIXO aplikace. Tvým úkolem je pak uzavřít s klienty přes tyto kanály nové pojistné smlouvy. Při každodenní práci s počítačem tak využiješ svoje znalosti MS Office a smysl pro detail.

JAK PRACUJEME

Pracujeme v týmech, máme dopolední/odpolední týdenní provoz (8-20.00hod) a dle rozpisu na Tebe vyjde jednou za měsíc víkendová směna. Možnost i zkráceného úvazku.

CO TI MŮŽEME NABÍDNOUT

Nabízíme férovou fixní mzdu a bonus podle toho, jak se Ti v práci daří. Podle našeho transparentního systému odměňování přesně víš, kolik si vyděláš. Smlouvu dáváme na dobu neurčitou a v případě, že nemáš zkoušku o odborné způsobilosti podle zákona o distribuci pojištění od ČNB, pomůžeme Ti se na ní připravit. Součástí nástupu je i kvalitní zaškolení.

Krom toho u nás je standardem 5 týdnů dovolené, 2 sick days, stravenkový paušál, po zaškolení práce z domova a umíme zařídit i zvýhodněné produkty od Airbank.

CO SE STANE KDYŽ NÁM POŠLEŠ CV

Máme ve zvyku jednat rychle a náborový proces u nás netrvá déle než týden. V prvním kroku Ti zavoláme, projdeme spolu tvou motivaci a pracovní zkušenosti a v případě, že si vše sedne pozveme Tě na osobní pohovor. Tam se potkáš přímo se svým případným šéfem. Když budeš mít chuť a vše klapne, můžeš si k nám přijít práci i vyzkoušet. Budeme se těšit.


Informace o pozici

Společnost
RIXO a.s.
Adresa
Pohraniční 504/27, Ostrava – Vítkovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Benefity: Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Pojišťovnictví
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.