Do přátelského týmu českého zaměstnavatele hledáme z důvodu rozšiřování týmu nového kolegu/kolegyni.
Obsazujeme pozici PROJEKTOVÉHO MANAŽERA.

Co vás čeká
- plánování, organizace a řízení projektového týmu
- řízení nových projektů ve všech fázích
- zodpovědnost za rozpočet, sledování termínů
- koordinace projektů v souladu s technickým a obchodním úsekem
- navrhování úpravy aplikace a vnitřních procesů
- vedení projektového týmu
- komunikace s dodavateli

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
- nutnou komunikativní znalost anglického jazyka
- technické vzdělání, praxe ve výrobní společnosti
- zkušenost s vedením projektů a projektového týmu
- velmi dobré organizační a komunikační dovednosti
- výborné analytické schopnosti, logické myšlení, schopnost stanovit si priority
- rozhodnost, odolnost vůči stresu, týmového ducha
- ŘP sk. B

Výhodou bude, pokud budete umět:
- další světový jazyk

Co vám můžeme nabídnout:
- motivující finanční ohodnocení 40 000 - 45 000 Kč (dle zkušeností)
- zázemí stabilní rostoucí společnosti
- 25 dní dovolené
- penzijní připojištění, vzdělávání včetně jazykového
- kvalitní pracovní pomůcky a další benefity
- pracoviště Kroměřížsko

Těšíme se na životopisy zájemců!

Společnost
E2E Partner s.r.o.
Adresa
Kroměříž
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Project Manager, Procesní inženýr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura