Děkujeme za kliknutí. Je to tak, opravdu hledáme šikovné developery, kteří nám pomohou dobýt Ameriku!

Jsme softwarová firma a již 12 let tvoříme a poskytujeme eWay-CRM, unikátní CRM systém zakomponovaný přímo do Microsoft Outlooku. Aktuálně máme téměř 700 klientů po celém světě, převážně z USA a Evropy. Najdete mezi nimi velké hráče typu ČEZ, Peugeot, Citroen, ale i malé rodinné podniky.

Pro naši mobilní divizi hledáme lidi, kteří nám pomohou rozvíjet naše mobilní aplikace pro Android a iOS. Píšeme je v Javě a Swiftu a hodit se vám budou zkušenosti s databázemi, webovými službami či jinými programovacími jazyky.
Abyste měli lepší představu, jak to u nás chodí, zastavte se na kus řeči s budoucími kolegy a v klidu si prohlédněte, jak to u nás vypadá.

Pokud Vás baví vývoj software a hledáte vhodnou pozici, kde Vaše zkušenosti i nápady někdo opravdu ocení, moc se nezdržujte a pošlete nám na sebe kontakt.

Na co se můžete těšit?

Jsme mezinárodní tým, který si zakládá na příjemné a neformální atmosféře. Nejsme korporát, ve kterém jste svázáni procesy a politikou. Nejsme ani startup z garáže, kde levá ruka neví, co dělá pravá. Jsme malá zdravá firma, ve které se všichni známe a táhneme za jeden provaz. Angličtinu u nás určitě využijete.

Neděláme na projektech, které dokončíte a už o nich nikdy neslyšíte. Pracujeme na produktu a jsme v dennodenním kontaktu s klienty. Máme tak šanci pochopit, co se jim líbí a co je třeba ještě vylepšit. Díky tomu vidíme, že naše práce přináší lidem skutečný užitek.
Kanceláře máme v pražských Vršovicích ve vile s velkou terasou a nádherným výhledem na celé město. Se soustředěním nám pomáhá kvalitní káva :-)


Staňte se součástí skvělého týmu a přidejte se k nám!

 Těšíme se na Vás :-)


Informace o pozici

Společnost
eWay System s.r.o.
Adresa
Říčanská 1984/5, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 45 000 – 65 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.


eWay System s.r.o., Patricie Zitová