ÚOCHB AV ČR, v.v.i., hledá vhodného kandidáta/ku na pozici:

Samostatný referent/ka grantových projektů

Pracovní náplň

  • administrace finanční části poskytnutých grantů po dobu trvání projektu – ERC a další granty poskytované EU; jinými zahraničními institucemi; granty tuzemských poskytovatelů
  • podpora řešitelů v oblasti metodiky a platných pravidel příslušných poskytovatelů
  • příprava podkladů pro projektové audity a případné kontroly
  • komunikace s projektovými partnery a poskytovateli grantů
  • spolupráce s ekonomickým a právním oddělením

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání (ekonomické zaměření výhodou)
  • zkušenosti s národními a evropskými poskytovateli výhodou
  • dobré komunikační schopnosti
  • znalost angličtiny minimálně B2
  • organizační schopnosti a systémové myšlení
  • aktivní a flexibilní přístup
  • uživatelská znalost v běžných OS, nástroje MS Office

Nabízíme

  • zaměstnání na plný pracovní úvazek
  • po zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou
  • mzdové ohodnocení s možností dalšího růstu
  • 25 dnů dovolené
  • 3 dny indispozičního volna
  • příspěvek na stravování a benefity ze sociálního fondu včetně penzijního pojištění
  • zajímavá práce v českém a mezinárodním kolektivu
  • nástup možný ihned
  • místo výkonu práce: Praha 6 – Dejvice v docházkové vzdálenosti MHD

Společnost
Ústav organické chemie a biochemie AV ČR, v. v. i.
Adresa
Flemingovo náměstí 542/2, Praha – Dejvice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Project Manager, Rozpočtář/kalkulant, Referent, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Ústav organické chemie a biochemie AV ČR, v. v. i., Petra Skřivanová