InnoTrain a.s. je mladou společností pohybující se v oblasti informačních technologií a systémů v dopravních prostředcích. Náš tým je složen ze zkušených odborníků v dané činnosti.

Servisní technik - Wifi/4G/GPS

Do našeho mladého týmu hledáme vhodné kandidáty na pozici Servisního technika.

Náplň práce:

  • instalace a uvedení do provozu našich standardních i speciálních systémových IT řešení (WIFI, 4G, GPS)
  • záruční a pozáruční servis těchto zařízení převážně v oblasti celé ČR
  • pravidelné servisní návštěvy u zákazníků v rámci ČR

Požadujeme:

  • znalost elektrotechniky a elektroniky, instalace a správy LAN sítí
  • znalost práce v prostředí Linux
  • samostatnost, odpovědnost, flexibilita
  • manuální zručnost
  • schopnost orientace v elektrických schématech
  • řidičský průkaz skupiny B – pravidelné cesty v rámci ČR
  • praxe v oblasti servisu nebo NN instalací výhodou
  • vyhláška §50 výhodou
  • znalost angličtiny na úrovni čtení technické dokumentace
  • ochota pravidelných cest k zákazníkům v rámci ČR, případně Slovensko
  • flexibilní časová doba – ochota pracovat ve večerních hodinách i o víkendech!
  • vhodné i pro absolventy

Nabízíme:

  • služební automobil
  • mobilní telefon
  • notebook
  • samostatnou a různorodou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • sídlo společnosti v Praze
  • práce na HPP

Společnost
InnoTrain a.s.
Adresa
Podnikatelská 553, Praha – Běchovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, IS/IT: Správa systémů a HW, Zákaznický servis, Elektromechanik, Elektromontér, Elektrotechnik, Správce operačních systémů a sítí, Technik HW, Support IS
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

InnoTrain a.s., Monika Fléglová