Společnost MALFINI, a.s. patří mezi přední dodavatele reklamního textilu v České republice i v Evropě.

www.malfini.com

Do našeho ICT týmu v Ostravě, hledáme kolegu do Frontend vývoje.

Jelikož jsme moderní a rychle rostoucí firma, tak stejně rychle narůstají požadavky na aplikace a služby, které v rámci ICT poskytujeme. Z těchto důvodů se snažíme využívat nejmodernějších technologií a nebojíme se investovat do nových IT produktů. Stejně dynamický je i náš tým ICT odborníků.

Organizace ICT oddělení je dělena na analytickou, vývojářskou, infrastrukturní část a na supportní část.

ICT oddělení je umístěno do dvou lokalit – v Ústí nad Labem, kde je větší část týmu, specializovaná více na podporu administrativních pracovníků a Ostrava, kde je umístěn náš sklad textilu, kde zajišťujeme vysokou úroveň technické automatizace skladu.

A protože se stále rozrůstáme a i příští rok se dále rozrůstat budeme, přijďte do našeho týmu už teď!

Co Vám na pozici nabízíme?

• Stabilní finanční hodnocení, včetně bonusů,
• výborné technické i technologické zázemí,
• vstupní zaškolení a široké možnosti vzdělávání v rámci společnosti (jazykové kurzy v místě pracoviště),
• možnost profesní seberealizace a dalšího růstu,
• dlouhodobou perspektivu v trvale rostoucí firmě s nadnárodním působením,
• stravenky a kuchyňka v místě pracoviště,
• plně zajištěný pitný režim, ovoce pro zaměstnance.

Jaká bude Vaše náplň práce?

• Tvorba webových aplikací,
• vývoj a údržba vlastních webových produktů,
• implementace a vývoj zakázkových modulů,
• spolupráce s ostatními vývojáři, analytiky, projektovými manažery.
Na čem tu pracujeme?
• Tvoříme interní aplikace a nástroje.

Od ideálního kandidáta požadujeme:

• Pokročilou znalost jazyk JS,
• znalost HTML, CSS,
• znalost frameworku React a jeho novinek: Hooks, Portal, ContextApi,
• znalost State Manageru: Redux, MobX,
• znalost js-in-css,
• analytické myšlení,
• samostatnost, pečlivost, spolehlivost,
• ochotu učit se novým věcem.

Výhodou
• Znalost PWA.
• Responsivního designu.

Nenechte se odradit, pokud Vám některé znalosti chybějí nebo ovládáte jen základy. Jsme připraveni nabídnout Vám prostor i pomocnou ruku k doučení se všeho potřebného, či naopak ocenit, pokud vše již ovládáte na pokročilé úrovni.

- Jsme společensky odpovědná firma – záleží nám na etickém přístupu.
- Nasloucháme přáním našich zaměstnanců a investujeme do jejich vzdělání a spokojenosti.
- Využíváme moderní technologie.
- Jsme hrdými držiteli ocenění Superbrands 2017-2019, které je udělované nejúspěšnějším českým značkám.
- Jsme zapojeni do projektu „Zelená firma“.

Tedy, pokud si myslíte, že jste vhodným kandidátem, neváhejte zaslat Vaše CV. Budeme se těšit na spolupráci s Vámi!

Společnost
MALFINI, a.s.
Adresa
Lihovarská 692/40c, Ostrava – Kunčičky
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, SW architekt, Programátor, Webdesigner, Webmaster, Java vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

MALFINI, a.s., Pavla Sklenářová
727 833 371