Jsme česká farmaceutická firma PRAGOMED, s.r.o., působící úspěšně na trhu již 12 let. Spolupracujeme s lékaři různých odborností (ortopedie, gynekologie, aj.) a naše přípravky ProfiChondro a ProfiUro patří mezi špičku v daném oboru. Nyní hledáme do svého týmu novou kolegyni na pozici OFFICE MANAGER, která bude zajišťovat provoz kanceláře v rezidenční čtvrti Smíchova, Praha 5. Jsme firma rodinného typu a je pro nás důležitá týmová spolupráce a férové jednání.

Office manager

Co Vás čeká

· Zajištění provozu kanceláře společnosti Pragomed

· Administrativa firmy včetně personální agendy

· Vedení 2-3 pracovníků

· Podpora obchodního a marketingového oddělení

· Příprava podkladů pro účetní oddělení

· Reporting a jiná agenda

Hledáme

· Preferujeme VŠ ekonomického směru a praxi 3 roky

· Zkušenosti na obdobné pozici a pozitivní reference

· Zájem o farmacii, medicínu a zdravý životní styl

· Znalost anglického nebo německého jazyka

· Flexibilita a ochota pomoci kolegům

· Schopnost zvládat různorodou činnost

Nabízíme

· Pracovní smlouva na HPP

· Plat dle vzdělání a praxe, odměny dle výkonu

· Možnost částečné práce z domova

· Stabilní práce v úspěšné firmě

· Atraktivní pracovní prostředí v rezidenční čtvrti

· Přátelská atmosféra rodinné firmy

Pokud Vás pozice zaujala a splňujete požadovaná kritéria, pošlete nám prosím svůj životopis včetně fotografie prostřednictvím tlačítka odpovědět.

Společnost
PRAGOMED, s.r.o.
Adresa
Na Hřebenkách 1755/18, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Farmacie, Office Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

PRAGOMED, s.r.o., MUDr. Jiří Musil, MBA