Jsme jednou z největších poradenských společností na českém i slovenském trhu, která dokázala efektivně propojit dva prestižní obory s ohromným potenciálem - finance a reality. Od roku 1998 jsme získali na českém trhu důvěru více než 640 000 klientů.

Senior Backend Developer

Zajímá Vás svět financí a realit? Stereotyp v práci není Vaším snem? Máte zájem o svůj osobní rozvoj a chuť se mu aktivně věnovat? To vše včetně skvělého týmu kolegů na pracovišti Vám nabízí naše IT oddělení podpora obchodu. Zde nám pomůžete vyřizovat a zdokonalovat naše systémy a společně tak zajistíme spokojenost s námi poskytovanými službami.

Co přesně bude Vaším úkolem?

Integrace s širokou škálou externích systémů
Adaptace stávajících řešení na moderní technologie
Míra samostatnosti odpovídající schopnostem a chuti
Neutuchající proud nápadů managementu a obchodu, kde o výzvy není nouze
A v neposlední řadě: rychlá odezva na odvedenou práci - rozhodně neimplementujeme věci do šuplíku,systémy jsou aktivně využívané několika tisíci uživateli na denní bázi..

Co k tomu potřebujete?

Znalost jazyka Java, znalost Java EE (predevsim JAX-RS, Hibernate, EJB)
Znalost HTTP a REST
Zkušenost s vývojem středně velkých SW projektů
Znalost Maven a správa GIT repozitářů
Znalost HTML5, CSS a JS
Základní znalost frameworku Angular
Návrh webových rozhraní
Základní znalost komunikačních protokolů
Schopnost práce s relačními databázemi
Schopnost táhnout za jeden provaz
Samostatnost při návrhu a implementaci funkčních celků včetně analytického myšlení
Chuť učit se novým věcem.

Koho se těšíme přivítat mezi nás?

Kolegu/gyni s pozitivním přístupem k životu, k práci, lidem, s chutí prezentovat úspěšnou, stabilní a perspektivní firmu. Kolegu/gyni se zájmem o navázání kvalitní a dlouhodobé spolupráce

Výhodou bude, pokud budete mít proaktivní přístup k řešení problémů i úkolů a nebude Vám chybět ochota naučit se nové věci. Oceníme Váši hlubší zkušenost s EE technologiemi (především JPA/Hibernate, JAX-RS, CDI, EJB), správou Linu/Unix systémů i všeobecný přehled v oboru stejně jako Vaši komunikativnost.

Co vám můžeme nabídnout

Zaměstnání ve firmě, která je ekonomicky stabilním zaměstnavatelem v ČR s rodinným přístupem ke svým zaměstnancům. Práci, v rámci které, si budete moci rozvíjet své znalosti a zkušenosti. Zodpovědnou a smysluplnou práci s viditelnými výsledky. Mzdu odpovídající zkušenostem a schopnostem. Funkční tým kolegů ve velmi příjemném prostředí s téměř až domácím zázemím ( rekonstruované kanceláře v Chlumci nad Cidlinou). Nesvazování nesmyslnými pravidly korporátu. Svobodu dle míry zodpovědnosti a spolehlivosti.

Společnost
Broker Consulting, a.s.
Adresa
Chlumec nad Cidlinou – Chlumec nad Cidlinou IV
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, SW architekt, Programátor, Databázový specialista, Technical Writer, Java vývojář, PHP vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Broker Consulting, a.s., Ilona Kovaříková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.